Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
06.04. - 15.04. Vybrať iný termín
566 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Vybavenie hotela: umiestnenie Direct pláž, raňajky

Prázdniny d'priamo na piesočnatej pláži Playa en Bossa. Priestranné, renovované apartmány poskytujú perfektný pocit-dobrá atmosféra. Vo večerných hodinách, dochádza k centrálnu polohu na prechádzku alebo do nočného života Ibiza. Na krásne terase nájdete pokoj a relaxáciu.

Poloha: Priamo na d'krásne jemné piesočnaté pláže Playa en Bossa, ktoré sa vchádza cez malú schodiskom z bazéna. Početné nákupné/zábavné zariadenia, plážové bary a nočné kluby v okolí. Asi 10 minút chôdze od známeho nočné kluby Ushuaia, hard rock a Bora Bora.

Vybavenie: S pravidelnými hosťami veľmi obľúbený hotelový komplex skladajúci sa z hlavnej budovy a niekoľkých obytných budov. Mimo ,null, je stanovený na more na strane bazéna, slnečná terasa, lehátka, slnečníky pri bazéne (na pláži za poplatok), jacuzzi, pool/snack bar s vonkajšou terasou. Lobby, recepcia, WLAN v celom hoteli, bar, TV kútik, reštaurácia, slnečná terasa s výhľadom na more, koktejlový bar. Kategória krajiny: 1 hviezdička, 79 izieb, 3 poschodia.

Obytné: Apartmány Typ B (APB, cca 29 m.), Oddelená spálňa, klimatizácia, kuchynský kút, chladnička, TV, bezdrôtové pripojenie, trezor. Sprchovací kút, WC, sušič vlasov. Balkón/terasa. Voliteľné výhľadom na more (APM). Max 3E 1K.
Self použiť len rezervácie (APE, AME)

Strava: Raňajky: Raňajky formou à la carte
len cez noc

Zábava: Rôzne možnosti pre chodiť do barov, kaviarní, reštaurácií na Playa d'en Bossa alebo Ibiza. Slávny klub Pacha v Ibiza premáva niekoľkokrát každú hodinu disco autobusu

Pevná cena pre deti: 3 deti 2-13 rokov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.4. - 15.4.2021
9 nocí
6.4. - 14.4.2021
8 nocí
8.4. - 15.4.2021
7 nocí
13.4. - 21.4.2021
8 nocí
13.4. - 22.4.2021
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}