Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Club Cartago
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Rekreačná osada je krásne situovaná na severozápadnom pobreží Ibiza, borovicových hájov a útesov ponúka výhľad na pláž s takým jemným štrkom, ktoré mnohí považujú za piesok. Je vzdialený len 200 m od pláže hotelu v centre mesta Puerto San Miguel, pokojnej malej dedinke na ďalekom konci zálivu s obchodmi, reštauráciami a barmi na prechádzku. Zastávka verejnej dopravy je vzdialená len 50 metrov od klubového rezortu a jaskyne Can Marca sú od hotela vzdialené 5 minút chôdze. Mesto Ibiza je vzdialené 25 km a medzinárodné letisko Ibiza sa nachádza 30 km od hotela.

Vlastnosti:
Hotel privíta svojich hostí v 196 izbách.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Na rôzne úrovne domu sa dá dostať výťahom.Objekt má rôzne vybavenie pre pohodlný a relaxačný pobyt, vrátane anglickej a nemeckej hovoriaci personál a služieb starostlivosti o deti.S Wi-Fi vo verejných priestoroch (za poplatok), hostia zostanú v kontakte s vonkajším svetom.Obchod so suvenírmi ponúka príležitosť vziať domov spomienky na sviatky.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.Okolie môžete skúsiť aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie.Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.V štandardnej izbe je chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok).Kúpeľne majú sprchu a vaňu.K dispozícii je tiež sušič vlasov.Dom ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne.Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky.Vírivka láka k relaxácii svalov (bez náboja).Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v ubytovaní, napríklad:Jazda na bicykli/jazda na horskom bicykli, tenis, volejbal, basketbal a lukostreľbu.Hotel ponúka rôzne vnútorné športové aktivity, ako je telocvičňa, stolný tenis a šípky, ako aj biliard za poplatok.Kúpele so saunou (zdarma), možno nájsť v dome.Zábavný program, živá hudba, detský klub a mini disko zabezpečujú to najlepšie zo zábavy.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, kaviareň a bar. Všetci dovolenkári využívajú špeciálne doplnky ako občerstvenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Raňajky, pestrý obedový bufet a pestrý večerný bufet sú lahodné a pestré.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}