Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel BG Portinatx Beach
* * * * *

25.09. - 02.10. Vybrať iný termín
613 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel BG Portinatx Beach

Hotel BG Portinatx Beach Club:

Poloha: Nad malou, veľmi peknou pieskovou zátokou Cala Imatge, do ktorej sa dostanete po schodoch. Centrum mesta Portinatx s obchodmi, barmi a reštauráciami je vzdialené asi 1 km. Malý mini trh sa nachádza v bezprostrednej blízkosti závodu. Pravidelná autobusová zastávka s dobrými a pravidelnými spojeniami s okolitými mestami a mestom Ibiza je tiež v pešej vzdialenosti od komplexu.

Strava: Polpenzia, vrátane raňajok a vrátane:
Raňajky, obedy a večere formou bufetu
Neskoré raňajky od 10:30 do 11:30
Káva a občerstvenie/koláče/pečivo od 12:15 do 18:00
miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 00:00

Vybavenie: Kompletne zrekonštruovaný a moderne navrhnutý komplex má celkom 243 izieb rozložených na niekoľkých 1-3-poschodových terasovitých bungalovoch.Centrálnym bodom terasovitého usporiadania je hlavná budova.Vybavenie hotela zahŕňa foyer s recepciou, Wi-Fi (súčasťou) a posedenie, rovnako ako salónik s TV kútikom a barom.Vychutnajte si kulinárske špeciality v reštaurácii formou švédskych stolov s ukážkou varenia a nastavenou večerou na večeri (zahrnutá raz za pobyt) v Portinatx Beach Club.Plážový bar v malej zátoke je obľúbeným miestom stretnutia a počas dňa poskytuje osviežujúce nápoje na chladenie.V dobre udržiavanom a tropickom upravenom vonkajšom areáli sú 2 sladkovodné bazény (z ktorých jeden sú iba dospelí) s nádherným výhľadom a slnečnými terasami a snack bar pri bazéne s terasou.Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne.Na recepcii je k dispozícii služba na uteráky (za 10 EUR).Štýlová chillout oblasť (od 18 rokov) s terasou "Sky" a "Cliff" ponúka krásny panoramatický výhľad na záliv a je ideálnym miestom pre bezstarostnú dovolenku.Každá strešná terasa má navyše bar, kde si večer môžete vychutnať lahodné nápoje pod hviezdami.

Ubytovanie: Vkusne a moderne zariadené dvojlôžkové izby Superior sú vybavené kúpeľňou/WC, sušičom vlasov, telefónom, WLAN (za poplatok), trezorom, mini chladničkou, LCD TV, stropným ventilátorom, klimatizáciou a balkónom alebo terasou.

Šport/Zábava/Wellness: Športoví nadšenci si môžu vybrať zo širokej škály športov: Pilates, aerobik, zumba, lukostreľba, volejbal, futbal, stolný tenis, šípky a kajak na pláži závisia od dostupnosti. Okrem toho je k dispozícii bezplatná posilňovňa a 2 tenisové kurty. Počas dňa a večera vás čaká pestrý zábavný a zábavný program. Za poplatok: Wellness centrum (vstupné od 18 rokov) s vírivkou, saunou, hammamom, relaxačným priestorom a rôznymi masážnymi a kozmetickými procedúrami. Požičiavanie horských bicyklov a vodné lyžovanie (miestnymi dodávateľmi).

Štandard: Poznámka: Jedenkrát týždenne večera (ochutnávacia ponuka) v reštaurácii "Portinatx Beach Club" à la carte (rezervácia je nutná), inak za poplatok hotela Bazény pre dospelých Chillout pre dospelých tvoria dve Rooftop "Sky" a "Cliff" a ponúka vám lehátka, markízy, vírivku a krásny panoramatický výhľad na záliv. Daň z príjmu v dňoch: Uvedomte si, že od zavedenia dane pre trvalo udržateľný cestovný ruch na Malorke, Menorčke, Ibize a Formentere od 01.07.2016 vznikli dodatočné náklady (pre osoby staršie ako 16 rokov).Tieto platby sa platia pri príchode alebo odchode priamo v hoteli (plus 10% DPH): Kategória hotela do 4 *: cca. € 3,00/za osobu/deňHotelová kategória do 5 *: cca. € 4,00/osoba/deň

Zaujímavé tipy: Nasledujúca novoročná ponuka je niečo výnimočné. Pretože ide do úplne zrekonštruovaného BG Portinatx Beach Club, špičkový hotel v absolútnom snom mieste s vlastným piesočnatým zálivom a plážovým klubom. Spoznajte Ibizu z jeho pokojnej strany. Ideálne pre odpočinok a relaxáciu. A dostanete aj kulinársky upgrade. Pozrite sa sami!
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
25.9. - 3.10.2019
8 nocí
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
26.9. - 4.10.2019
8 nocí
27.9. - 4.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5 / 6