Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Fiesta Hotel Cala Gracio
* * * * *

09.10. - 16.10. Vybrať iný termín
423 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel sa nachádza v malej, pokojnej a pokojnej zátoke v blízkosti San Antonio. Hotel je obklopený dobre udržiavanou záhradou, ktorá vedie na pláž a je ideálna pre relaxáciu. Je to len cca. 2 km od centra San Antonio, kde si hostia nájdu celý rad reštaurácií, barov, krčiem a obchodov, ako aj verejnú dopravu, ktorá vás rýchlo dostane do stredu všetkých akcií a zábavy. Ibiza, kde sa letisko nachádza, je vzdialené asi 20 km od objektu.
Tento malý hotel zrenovovaný v roku 2007 pozostáva z 2-podlažnej budovy s celkom 50 dvojlôžkovými izbami. Plne klimatizovaný hotel ponúka lobby s 24-hodinovou recepciou, zmenáreň a výťah. V areáli hotela sa nachádza kaviareň a bar, ako aj klimatizovaná reštaurácia. Zábava zahŕňa herňu a TV miestnosť. Lekárska pomoc a izbový servis sú k dispozícii za poplatok; Hostia, ktorí chcú preskúmať oblasť, si môžu požičať bicykle na recepcii (za poplatok). K dispozícii je tiež parkovisko pre tých, ktorí prídu autom.
Hotel ponúka dvojlôžkové izby s 2 samostatnými lôžkami. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou/sprchovacím kútom a sú vybavené zariadením, ako je telefón s priamou voľbou, satelitná/káblová TV, trezor a žehliaca súprava. Individuálne regulovaná klimatizácia a balkón alebo terasa s výhľadom na bazén alebo do záhrady sú tiež k dispozícii.
Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu. Hotel ponúka all-inclusive balíček, ktorý zahŕňa aj nápoje.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
9.10. - 18.10.2019
9 nocí
9.10. - 17.10.2019
8 nocí
9.10. - 16.10.2019
7 nocí
10.10. - 17.10.2019
7 nocí
10.10. - 18.10.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}