Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
29.03. - 05.04. Vybrať iný termín
549 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento elegantný hotel sa nachádza v obci Talamanca, priamo na jemne svahovitom piesočnej pláži. V okolí hotela sa nachádzajú početné nákupné oblasti s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Hotel sa nachádza 2 km od živého centra mesta Ibiza. Pravidelné autobusové a lodné spojenie do starého mesta (autobusová zastávka asi 50 m od hotela). Elegantný prístav je vzdialený len niekoľko minút (asi 250 m).

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel ponúka 6 jednolôžkových a 100 dvojlôžkových izieb.Hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou check-in/out.Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je šatňa, trezor a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby.Hotel má tiež TV miestnosť.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii sú služby anglického a nemeckého hovoriaceho personálu, opatrovanie detí, lekárska pomoc, izbová služba a práčovňa.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a kúrenie taktiež zabezpečujú správne vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. Výhľad na more poskytuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl. Chladnička je tiež štandardná. Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.

Šport/Zábava:
V dome sa nachádza bazén s vyhrievanými sladkovodnými bazénmi.Vo vonkajšom bazéne alebo v jednom z krytých bazénov nájdu hostia príjemnú rovnováhu medzi športom a relaxáciou.Deti môžu vypúšťať paru v špeciálnej ploche.Ležadlá a slnečníky na slnečnej terase sú ideálne pre dovolenku.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je snack bar pri bazéne.Ak sa nechcete vzdať športu počas cestovania, môžete si zahrať golf.Cyklistická/horská cyklistika je k dispozícii za poplatok.Milovníci vodných športov si môžu vychutnať vodné lyžovanie a vodné bicykle.Potápanie je organizované tretími stranami.K športovým a rekreačným zariadeniam patrí telocvičňa a stolný tenis a biliard za poplatok.Hostia ubytovania si môžu oddýchnuť v kúpeľných procedúrach v relaxačnej oblasti.Ponúka kúpele a solárium, ako aj masáže za poplatok.Vo večerných hodinách môžu hostia ukončiť deň živou hudbou.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, kaviareň a bar. Hostia sú rozmaznaní v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoké stoličky). Hotel ponúka nocľah vrátane raňajok a polpenziu ako rezervovateľné jedlá. Bohatý a bohatý bufet očakáva cestovateľov na raňajky, obed a večeru.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.3. - 5.4.2020
7 nocí
30.3. - 6.4.2020
7 nocí
1.4. - 8.4.2020
7 nocí
2.4. - 9.4.2020
7 nocí
6.4. - 13.4.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}