Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Apartamentos Sol Bay I Y Ii
* * * * *

06.09. - 14.09. Vybrať iný termín
696 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Dovolenkový komplex sa nachádza v malom mestečku San Jose, na pol cesty do najvyššej hory ostrova Sa Talaia. Hostia sú prijímaní v tejto časti ostrova s ​​uvoľnenou atmosférou a nádherným výhľadom na more. Najbližšia pláž je vzdialená len 50 metrov. Cesta do mesta Ibiza a San Antonio trvá približne 15 minút.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel víta hostí v 48 izbách.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemné vnútorné prostredie v izbách a kuchyňa a kúpeľňa poskytujú potrebné pohodlie. Väčšina izieb má štandardne balkón. K dispozícii je aj trezor. Všetky izby majú kuchynku s chladničkou a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. K vybaveniu patrí prístup na Internet, telefón a TV. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňa.

Šport/Zábava:
Hotel aj tretie strany ponúkajú športové a rekreačné zariadenia. Osviežujúce osvieženie zaručuje vonkajší bazén. Ubytovanie ponúka tenis (za poplatok). Zábava a zábava sú k dispozícii v kasíne.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.9. - 14.9.2019
7 nocí
6.9. - 13.9.2019
7 nocí
6.9. - 17.9.2019
11 nocí
6.9. - 15.9.2019
9 nocí
6.9. - 18.9.2019
12 nocí
Oficiálne hodnotenie: 1,5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6