Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Apartamentos San Marino
* * * * *

19.09. - 26.09. Vybrať iný termín
728 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Tento atraktívny apartmánový hotel sa nachádza priamo v turistickom centre mesta San Antonio, len 450 m od krásnej piesočnatej pláže. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza množstvo nákupných a zábavných zariadení. Živé centrum mesta je vzdialené asi 20 minút chôdze. Zastávka verejnej dopravy sa nachádza priamo pred hotelom.
Kompletne klimatizovaný hotel pozostáva z celkovo 87 apartmánov rozložených na 4 poschodiach. Hosťom je k dispozícii záhrada, priestranná vstupná hala, výťah, recepcia s nepretržitou prevádzkou, hotelový trezor a zmenáreň. Má tiež TV miestnosť, útulný bar a reštauráciu. K dispozícii je aj požičovňa bicyklov.
Vkusne zariadené apartmány majú kúpeľňu s dlažbou, kombinovanú obývaciu izbu a priestor na spanie, oddelenú spálňu, telefón, satelitnú/káblovú TV, kuchynský kút, minibar alebo chladničku, centrálne regulovanú klimatizáciu, kúrenie a balkón alebo terasu. Záverečné upratovanie preberá hotelový personál.
Vo vonkajšom areáli je bazén s snack barom pri bazéne, ako aj slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi. K dispozícii je tiež posilňovňa, aerobik a vodný aerobik, biliard a pestrý zábavný program.
Hostia si môžu vybrať raňajky, obedy a večere formou bufetu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
19.9. - 3.10.2019
14 nocí
19.9. - 26.9.2019
7 nocí
20.9. - 27.9.2019
7 nocí
20.9. - 30.9.2019
10 nocí
21.9. - 30.9.2019
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}