Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Apartamentos Sa Clau
* * * * *

06.11. - 13.11. Vybrať iný termín
484 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Štúdiá sa nachádza v centre San Antonio, na slávnej Ses písma promenáde. Autobusová zastávka a stanovište taxi je priamo pred budovou. Westend a kluby San Antonio sú len kúsok pešo. Reštaurácie, bary a obchody sa nachádzajú v okolí. Vzdialenosť od letiska je cca 20 km.

Vlastnosti:
Hostia pobyt v niektorom z 29 Studios.Klimatizovaný apartmánový hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - úschovňa batožiny, trezor, zariadenie meny a Novinový stánok.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.Okrem supermarketu nájdete ďalšie obchody.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.Oblasť je tiež možné prehliadnuť na bicykli vďaka prenájmu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách, kúpeľňa je k dispozícii pre príjemnú klímu v miestnosti klimatizáciu. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor pre oddych a relaxáciu počas pobytu. Postieľky pre najmenších hostí sú tiež k dispozícii. Každá izba má kuchynský kút s chladničkou, sporákom a zariadením na prípravu čaju/kávy. Rôzne komunikačné a zábavné sú zaručené komfortné zariadenia s pripojením k internetu, telefónom a televízorom. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Komfortné lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase. K dispozícii je tiež bazén/snack bar. Tí, ktorí nemajú ani nechcú vzdať športu na cestovanie a ponúka jazda na bicykli/jazda na horskom bicykli. Vodné lyžovanie, windsurfing, motorové lodičky, vodné bicykle plavby loďou, banán plavby loďou, kanoistika, plachtenie, katamarán a potápanie a vodné športových fanúšikov dostať svoje peniaze. Deti sú láskyplne stará v klube deti.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú kaviareň a bar.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.11. - 13.11.2019
7 nocí
12.11. - 20.11.2019
8 nocí
12.11. - 19.11.2019
7 nocí
13.11. - 20.11.2019
7 nocí
19.11. - 26.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 1,5
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}