Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Alua Hawaii Ibiza
* * * * *

30.04. - 07.05. Vybrať iný termín
573 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Dôležitá poznámka: Daň za udržateľný cestovný ruch: Na Baleárskych ostrovoch sa od 1. 7. 2016 účtuje poplatok za "daň z trvalo udržateľného cestovného ruchu" podľa typu a kategórie ubytovania a dĺžky pobytu a je splatný priamo turistickému ubytovaniu. Od 1. januára 2018 sa bude pohybovať od 1 do 4 EUR za osobu a deň, plus 10% DPH v hlavnej sezóne (01.05.-31.10.) Znížená v mimosezóne (01.11.-30.04.) suma je 0,25 EUR a 1 EUR. Hostia, ktorí majú pobyt dlhší ako osem po sebe nasledujúcich nocí, musia zaplatiť iba 50% dane od 9. dňa. Deti do 16 rokov sú oslobodené od platenia daní.

SUN TERRACE NA STRETE ... CHILL OUT BAR ... PO BEACH

Poloha: Nachádza sa na piesočnatej pláži D'es Puet. Živé centrum San Antonia je vzdialené cca. 2 km. Nábrežná promenáda začína priamo pri hoteli a je lemovaná obchodmi, barmi a reštauráciami. Chôdza od zastávky kyvadlovej dopravy k hotelu je cca. 120 m. Čas transferu na letisko: cca. 40 až 50 minút.

Vybavenie: Hotel má
210 izieb rozložených na 9 poschodiach, lobby s recepciou, Wi-Fi (vrátane), výťah, spoločenská miestnosť, rohová TV so satelitným príjmom, reštaurácia, bar a nový chill-out bar s terasou (19.00 - 24.00, , Vo vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Na streche je ďalšia slnečná terasa. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (A/B2-3A) majú mini chladničku, rýchlovarnú kanvicu, klimatizáciu, trezor, satelitnú TV, Wi-Fi (v cene), telefón, kúpeľňu s vaňou a sprchou, WC, sušič vlasov a balkón. Prípadne s výhľadom na more (A/B2-3B) alebo ako jednolôžková izba (A/B1D) bez balkóna, vaňa so sprchou, inak možnosť rezervácie A2A. Izby Superior (A/B2-3C) sú pohodlnejšie a navyše sú vybavené minibary (za príplatok), ploché TV, Wi-Fi (vrátane), Playstation, DVD prehrávač (bez filmov), vankúše, kúpeľňa so sprchovacím kútom, a výhľad na more, inak s možnosťou rezervácie ako A2A. Izba Comfort Plus (A/B2-3K): Dvojlôžková izba v horných poschodiach a privilegované miesto s výhľadom na more.

Jedlo a pitie: Raňajky, polpenzia (A), polpenzia plus (B) alebo all inclusive. Všetky jedlá vo forme bufetu. 2 krát týždenne tematické bufety.

All Inclusive: Miestne nápoje ako domáce víno, pivo, voda a nealkoholické nápoje na obed a večeru a medzi jedlom od 10.30 do 23.30 v bare, studené občerstvenie a zmrzlina medzi hlavnými jedlami, popoludňajšou kávou, čajom a pečivom od 17.00 do 18.00 ,

Zábava: zábavné programy, príležitostné predstavenia a tanečné večery.

Šport/zábava: Zahrnuté: Stolný tenis. Za poplatok: biliard, vodné športy (od miestnych poskytovateľov).

V cene: polpenzia a možnosť rezervácie: voda, pivo, nealkoholické nápoje a domáce víno počas večere. Pri rezervácii izby typu Superior víno a občerstvenie pri príchode na izbu.

Rodiny: Samostatný detský bazén, detský klub
(4 až 12 rokov) a detské ihrisko.

Kategória Krajina :: Informácie 4 hviezdičky.

Poznámky k rezervácii: Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.4. - 7.5.2020
7 nocí
1.5. - 8.5.2020
7 nocí
3.5. - 10.5.2020
7 nocí
3.5. - 11.5.2020
8 nocí
4.5. - 11.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}