Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
22.08. - 29.08.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
538 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
22.8. - 29.8.2018
7 nocí
29.8. - 5.9.2018
7 nocí
5.9. - 12.9.2018
7 nocí
12.9. - 19.9.2018
7 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza v meste Maspalomas, asi 4 km od verejnej piesočnatej pláže. To je v pešej vzdialenosti. Najbližšie možnosti zábavy môžete dosiahnuť v niekoľkých krokoch. K dispozícii je tiež supermarket a niekoľko obchodov v okolí. Letisko: LPA približne 45 km.

Vlastnosti:
Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2016 a pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých prístavov a má 130 izieb a jedno poschodie. K dispozícii je lobby s 24-hodinovou recepciou, trezor (za poplatok), minimarket a bar, rovnako ako prístup na internet (za poplatok vo verejných priestoroch) a WiFi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť s miestnymi kanálmi. K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou. K dispozícii je aj snack bar. Bazén zahŕňa niekoľko vyhrievaných bazénov, bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a slnečnú terasu (v závislosti od sezóny). Hostia môžu relaxovať na lehátkach a slnečníkoch pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Štúdiá: K dispozícii je vaňa alebo sprcha/WC, kombinovaná obývacia izba/spálňa, kuchynský kút s toustovačom, umývačka riadu, mini-chladnička a balkón alebo terasa. Za poplatok je trezor a WiFi.

Apartmány: Rovnaké zariadenia ako štúdiá majú oddelenú spálňu.

Bungalovy: Rovnaké zariadenia ako štúdiá majú oddelenú spálňu.

Ekonomické izby vo všeobecnosti zodpovedajú najhospodárnejšej kategórii izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak váš hotel má hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie sa môže uskutočniť v hlavnom dome aj v susednej budove. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne žiadosti o vybavenie a umiestnenie. Klasifikácia je výlučne pre hotelového ubytovateľa.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez raňajok, raňajky, s polpenziou alebo s all inclusive

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

All inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu, popoludňajšia káva a koláč. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú od 11:00 do 23:00 v baroch. V deň odchodu služba all inclusive končí v 12:00.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Možno za poplatok: biliard, stolný tenis
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (za poplatok): golfové ihrisko
 - Večerné ukazuje, 2x týždenne

Ostatné:
- práčovňa (za príplatok), služba žehlenia (za príplatok)
 - domácnosť
 - parkovanie
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
2 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne cestovné a bezpečnostné pokyny, ako aj lekárske pokyny pre nemeckých občanov na internete v časti Iné národnosti, prosím, kontaktujte na príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, nástupe na palubu a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Pri rezervácii letov spoločnosti Ryanair je povinné, aby si rezervoval miesto pri svojom dieťati pri cestovaní ako cestujúci s dieťaťom do dvanástich rokov. Môžete vidieť, ktoré miesta sú už rezervované pre vás v časti Moje rezervácie.

Ak by ste si chceli rezervovať ďalšie rezervácie pre cestujúcich, rezervujte ich prostredníctvom Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s vašimi cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na určených zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Peších zón) na týchto miestach nemusí byť možné poskytnúť službu "dverí k dverám". V tomto prípade vás vodič odvezie na najbližšie miesto do Vášho ubytovacieho zariadenia. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do ubytovania.
Radi by sme Vás požiadali, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, pokiaľ sú v letoch oneskorené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii v závislosti od podmienok hotela a poveternostných podmienok. Niektoré oblasti vonkajšieho priestoru, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť zatvorené bez ohľadu na zaťaženie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme na otváracie hodiny recepcie. Hostia, ktorí prichádzajú mimo hodiny recepcie, sú povinní informovať hotel o ich príchode vopred.

Poznámka:
Ak ste rezervovali cestovanie bez prestupu cez FERIEN a prídete po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby ste získali rezervovanú službu.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadné ubytovanie v posteli rodičov. Ak je to nutné, za príplatok je potrebné zaplatiť na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu sú hotelové izby k dispozícii od 14:00 hod. Pri príchode do 4 hodín okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR