Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Suite Hotel Jardin Dorado
* * * * *

23.11. - 30.11. Vybrať iný termín
626 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: V turistickej oblasti Maspalomas na pokojnom mieste, ktorý sa nachádza na golfovom ihrisku Maspalomas. Piesočnatá pláž Maspalomas je cca. 2, 5 km a centrum Playa del Ingles je cca. 4 km.
Niekoľkokrát denne kyvadlovú dopravu na pláž Maspalomas.

Vybavenie: Komplex má 114 bungalovov v podobe apartmánov, recepcia, internetový kútik za poplatok, bezplatné Wi-Fi v celom areáli, reštaurácia. V atraktívnej záhrade sa nachádza bazén, detský bazén s lehátkami a snack bar pri bazéne. Relaxačná oblasť s bazénom s masážnymi tryskami a vodnými tryskami, vírivkou a ležadlami. Bazénové uteráky sú k dispozícii zadarmo (za zálohu).

Rezervovať si zariadenia:
Junior Suite: V bungalove štýle apartmáne sú svetlé a moderné s kombinovanou obývacia izba/spálňa, telefón, satelitný TV zdarma, trezor, klimatizácia, minibar (na vyžiadanie za poplatok), prenájom za poplatok, kúpeľňou alebo sprchou/WC s sušičom vlasov a zariadená terasa. Aj pre prípadné jednorazové použitie.
Junior suite (LPAA48): (cca 40 m²) Junior apartmá pozostáva z kombinovanej obývačky a spálne, kúpeľne s vaňou a vonkajšieho priestoru o rozlohe 60 m² s terasou a záhradou. K vybaveniu patrí sušič vlasov, klimatizácia, minibar na vyžiadanie (za príplatok), telefón (za príplatok) a televíziu, ako aj wifi (za príplatok). Voliteľne k dispozícii ako super-úspory junior suite alebo pre výlučné použitie.

Rezervovateľné stravovacie možnosti: nocľah s raňajkami, polpenzia: raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 1123 hod. Občerstvenie, ako aj zmrzlina v určitých časoch. Odpoledná káva, čaj a pečivo.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zahrnuté športy: malá posilňovňa, sauna, stolný tenis.

Šport za príplatok: masáže, biliard.
V susedstve sa nachádza športové centrum s tenisovými kurty, kurty na squash, pádlo, telocvičňa atď., Využitie tohto športového centra je za poplatok.
Za poplatok: golfového ihriska Maspalomas je hneď vedľa. Green Fee zľavy.

Hotelová služba: výmena posteľnej bielizne 2x týždenne, upratovanie 7x týždenne, výmena uterákov 7x za týždeň alebo na požiadanie.

Poznámky: Avda. TTOO Tjaereborg
35100 MASPALOMAS
Gran Canaria/ŠPANIELSKO
TEL: 0034-928-767950
FAX: 0034-928-770740

Sezóna Poznámka: Pre hotel LPAA48 sú k dispozícii len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
28.11. - 5.12.2019
7 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
4.12. - 11.12.2019
7 nocí
5.12. - 14.12.2019
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}