Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Strelitzias Apartments
* * * * *

29.11. - 06.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
549 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
29.11. - 6.12.2018
7 nocí
1.12. - 8.12.2018
7 nocí
2.12. - 9.12.2018
7 nocí
3.12. - 10.12.2018
7 nocí
miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza v turistickom centre Playa del Inglés. V asi 50 metroch vzdialenosti je spojenie s verejnou dopravou. Pláž, ako aj nákupné centrá Metro a Kasbah, ktoré ponúkajú návštevníkom početné nákupné a zábavné zariadenia, sú vzdialené asi 450 metrov.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel má 40 apartmánov, kde sa hostia môžu cítiť ako doma. Hostia sú vítaní do lobby s 24-hodinovou službou na prihlásenie/odhlásenie. Na väčšinu poschodí sú výťahy. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. K dispozícii je tiež niekoľko obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa. Balkón je štandard väčšiny izieb a ponúka ďalší priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacom gauči. Samostatné spálne sú ďalšou možnosťou rezervácie. K dispozícii je tiež trezor. Všetky izby majú kuchynský kút s chladničkou a mini-chladničkou. Rôzne komunikačné a zábavné zariadenia poskytujú komfortné vybavenie s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi (bez poplatku). Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Hotelové športové a zábavné zariadenia sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na slnečnej terase sú k dispozícii lehátka a slnečníky. Variety ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golfu a solária.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú bar. Môžete si rezervovať polpenziu. Raňajky a večere poskytujú denné kulinárske špeciality.

Kreditné karty:
Vízum je akceptované ako platobný prostriedok.

Poznámka:
Obdržíte službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (z hľadiska stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ nebudú poskytnuté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte nocľah s raňajkami (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (ako solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a podlieha poplatkom a poplatkom, pokiaľ nie je v opise uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť dodatočné náklady, napr. mestskou daňou, kultúrnymi dotáciami atď. Výška čiastky určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 1,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR