Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel smartline Koala Garden
* * * * *

Cena za osobu od
619 €
Žiadne skryté poplatky
22.11. - 29.11.2017
Vybrať iný termín

Poloha: Nachádza sa v hornej časti Campo Internacional. Na jemné piesočné duny je pláž asi 5 km. Reštaurácie, bary a kaviarne sa nachádzajú do 700 m od hotela. Stredisko a golfové ihrisko Maspalomas sú vzdialené asi 1,5 km. Autobusová zastávka a zábavný park Holiday World? sú umiestnené v blízkosti komplexu. Čas prenosu: približne 30 až 45 minút.

Vybavenie: Hotel má 229 bytových jednotiek, ktoré sú rozdelené na 5 zón rozložených v niekoľkých dvojposchodových budovách. Medzi ďalšie zariadenia patrí foyer s recepciou, izba s TV so satelitným príjmom, internetový kútik (poplatky), WLAN vo verejných priestoroch (v cene), reštaurácia, bar a minimarket. V záhrade sa nachádza 5 bazénov, bazénový snack bar a relaxačná zóna pre dospelých. K dispozícii sú aj lehátka a slnečníky. Jednotlivé časti závodu sú oddelené vedľajšou cestou.

Ubytovanie: Štúdiá (SAL, Family-Super-Budget-balíček A2T, Family-Knüller A2Y) sú vybavené kombinovaným obývacou izbou alebo spálňou s rohovým stolom, kuchynským kútom, chladničkou, ), Telefón, kúpeľňa s vaňou a sprchou, WC a balkón alebo terasa. Priestrannejšie apartmány (AAL) majú aj samostatnú spálňu a 2 rozkladacie pohovky v obývacej izbe, inak ako SAL. K dispozícii je pravidelné čistenie a pranie a výmena uterákov.

Stravovanie: polpenzia alebo All Inclusive. Bufety.

All Inclusive:

Všetky jedlá vo forme bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00. Občerstvenie od 11.30 do 13.00 hod., Káva, čaj a koláče od 16.00 do 17.00. Ľadové a čerstvé ovocie zo zmrzlinového salónu smartline sa ponúkajú 2 hodiny denne.

Šport/Zábava: Medzinárodná animácia so športom, hry a: aerobik, bowling, fitness, stolný tenis a vodná aerobik. Proti poplatku: Biliard.

Wellness: Za poplatok: masáže a sauna.

Rodina: 6 detský bazén, detské ihrisko, miniklub (4-12 rokov) a Minidisco.

Oficiálne trieda: 3 tlačidlá
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu