Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
21.07. - 28.07.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
594 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
20.9. - 29.9.2018
9 nocí
20.9. - 27.9.2018
7 nocí
21.9. - 28.9.2018
7 nocí
22.9. - 29.9.2018
7 nocí
miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v meste Puerto Rico, približne 2 km od verejnej piesočnatej pláže. Toto je prístupné cez podchod. Neďaleko sa nachádzajú rôzne zábavné zariadenia. V okolí je niekoľko obchodov. V blízkosti je aj supermarket. Najbližšia atrakcia je Holiday Word (približne 15 km). Letisko: LPA približne 48 km.

Vlastnosti:


Ubytovanie (podľa sezóny):
Štúdiá: K dispozícii je vaňa alebo sprcha/WC, kombinovaná obývacia izba/spálňa, trezor (za poplatok) a kuchynský kút.

Apartmány: Rovnaké zariadenia ako štúdiá majú oddelenú spálňu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
bez stravy

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- biliard, potápanie, plachtenie, tenis, požičovňa bicyklov, masáže, solárium, slnečná terasa vo wellness centre
- Miestni organizátori ponúkajú tieto športy a zariadenia (za poplatok): windsurfing, vodné športy, golfové ihrisko, tenisový kurt, jazda na koni
 - Živá hudba 4x týždenne

Ostatné:
- akceptovaná platba: Euro/Mastercard, Visa, cestovná šečka
 - Laundry Service (za príplatok)
 - domácnosť
 - Bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie)
 - Parkovanie (kaucia)
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne cestovné a bezpečnostné pokyny, ako aj lekárske pokyny pre nemeckých občanov na internete v časti Iné národnosti, prosím, kontaktujte na príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, nástupe na palubu a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Pri rezervácii letov spoločnosti Ryanair je povinné, aby si rezervoval miesto pri svojom dieťati pri cestovaní ako cestujúci s dieťaťom do dvanástich rokov. Môžete vidieť, ktoré miesta sú už rezervované pre vás v časti Moje rezervácie.

Ak by ste chceli rezervovať ďalšie rezervácie pre cestujúcich, rezervujte si sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s vašimi cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na určených zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Peších zón) na týchto miestach nemusí byť možné poskytnúť službu "dverí k dverám". V tomto prípade vás vodič odvezie na najbližšie miesto k Vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do ubytovania.
Radi by sme Vás požiadali, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, pokiaľ sú v letoch oneskorené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii v závislosti od podmienok hotela a poveternostných podmienok. Niektoré oblasti vonkajšieho priestoru, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť zatvorené bez ohľadu na zaťaženie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme na otváracie hodiny recepcie. Hostia, ktorí prichádzajú mimo hodiny recepcie, sú povinní informovať hotel o ich príchode vopred.

Poznámka:
Ak ste rezervovali cestovanie bez prestupu cez FERIEN a prídete po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby ste získali rezervovanú službu.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadné ubytovanie v posteli rodičov. Ak je to nutné, za príplatok je potrebné zaplatiť na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu sú hotelové izby k dispozícii od 14:00 hod. Pri príchode do 4 hodín okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR