Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

San Valentin & Terraflor Park
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Dobre udržiavaná tropická záhrada s 60 terasovými bungalovmi u. Štúdiá na pomerne pokojnom mieste v centre. Piesočnatá pláž je cca. 1,2 km. Nákupné a zábavné centrum "Yumbo" je cca. 200m a "Kasbah" cca. 300 metrov od hotela.

Vybavenie: Rezort má bungalovy a štúdiá. Tieto sú umiestnené v dobre udržiavaných palmoch, ibištek a tropických rastlinách zarastených záhrad, s 2 bazénmi, trávnikmi a terasou, snack bar pri bazéne s terasou. Wi-Fi je k dispozícii za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Bungalovy: Má dobre vybavený obývacia izba, kuchynský riad, chladničku, spálňu, kúpeľňu a WC a terasu so záhradným nábytkom. Pre tretiu osobu je rozkladacia pohovka v obývacej izbe. Telefón s priamou voľbou, satelitná TV a trezor (za poplatok).
Štúdiá: Kombinovaný obývací priestor/spálňa s 2 lôžkami, kuchynský kút s chladničkou, vaňou a WC a terasa so záhradným nábytkom. Sat. TV a trezor ako za poplatok.
Tiež pre jedno použitie (v zime len s polpenziou).

Rezervované možnosti stravovania: Bez stravy, raňajky alebo polpenzie: raňajky a večere formou bufetu v reštaurácii komplexu.

Oficiálne trieda: 2 Keys

Šport a vybavenie: Minigolf v San Valentin Park.

Hotelové služby: upratovanie bungalovov a štúdií 5x za týždeň (s výnimkou kuchyne); Uterák sa mení dvakrát týždenne, posteľná bielizeň sa mení raz týždenne. Wi-Fi je k dispozícii za poplatok.

Poznámky: Avda. Sargentos PRVISIONALES, 26
35100 Playa del Ingles
SpaNIEN
0034928 771077
0034928-761087
***
Hotel nie je určený pre užívateľov invalidných vozíkov.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Sezóna Poznámka: Hotel LPAA49 má k dispozícii len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}