Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Roca Verde Apartamentos
* * * * *

28.04. - 05.05. Vybrať iný termín
488 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Apartmány sú vzdialené len 50 metrov od pláže Playa del Inglés, známej svojimi širokými piesočnými dunami. Maspalomas je luxusné miesto, kde si hostia môžu vychutnať teplé podnebie po celý rok. Letisko Gran Canaria je vzdialené približne 30 km.

Vlastnosti:
V roku 2011 bol hotel modernizovaný. Apartmánový hotel ponúka 19 štúdií, 36 apartmánov, 2 jednolôžkové izby a 10 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. K dispozícii je výťah, ktorý môže dosiahnuť väčšinu poschodí. K dispozícii je trezor a TV miestnosť. Wifi vo verejných priestoroch (za poplatok) umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Tí, ktorí prichádzajú autom, môžu zaparkovať na hotelovom parkovisku za poplatok. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Ubytovanie je vybavené obývacou izbou, kuchyňou a kúpeľňou. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Výhľad na more poskytuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. Prípadne sú k dispozícii oddelené spálne. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kút zahŕňa chladničku, mini chladničku a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón a televízor. Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné zariadenia apartmánového hotela. Vonkajší bazén s detským kútikom ponúka 3 bazény a je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné akvakultúry. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Môžete si rezervovať polpenziu. Denne sa podávajú raňajky a večere.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
28.4. - 5.5.2020
7 nocí
28.4. - 6.5.2020
8 nocí
5.5. - 12.5.2020
7 nocí
6.5. - 13.5.2020
7 nocí
12.5. - 19.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 3.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}