Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
17.09. - 24.09. Vybrať iný termín
638 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Riosol je cca. 2 km od piesočnatej pláže. Obchody sú cca. 1 km od hotela. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené 100 metrov. Najbližší nočný klub je vzdialený asi 800 metrov. Mobilita na dovolenke, okrem neďalekého prenájmu áut a tiež autobusovej zastávky (asi 100 metrov). V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 22 km ďaleko. Letisko (LPA) je cca. Vzdialenej 48 km.
Vlastnosti:
Renovovaný v roku 2008, tento 4-podlažný, 3-hviezdičkový plážový hotel má 236 izieb rozložených na hlavnej budove a budove v prístavbe. Ponúka hosťom 24-hodinovú recepciu (check-in od 14:00, check-out v 12:00), lobby, trezor (za poplatok), malý supermarket, ďalšie obchody a zmenáreň. Reštaurácia a snack bar zaisťujú fyzickú pohodu. V celkovom počte 3 bary môžete večer zaobchádzať v útulnej atmosfére. Hotelové Wi-Fi je možné využiť za poplatok. Čistenie izieb je bezplatné. Služba prania je za poplatok.
pool:
Exteriér hotela zahŕňa 3 vyhrievané sladkovodné bazény s oddeleným detským bazénom. Tu sú k dispozícii bezplatné dáždniky a lehátka. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.
Stravovanie:
Raňajky (od 07:45 do 10:00) z bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: basketbal, stolný tenis, šípky, minigolf, aerobik, fitness a futbal. Wellness ponuky: Solárium ggfls. za poplatok. Zábava pre dospelých: miestnosť pre dospelých. Pre zábavu malých hostí je k dispozícii detské ihrisko. Starostlivosť o deti: animačný program pre deti.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služby: angličtina a španielčina. Kreditné karty: Visa, Diners Club, American Express a Euro/MasterCard.
Apartmán Premium:
S rýchlovarnou kanvicou (zdarma), internetom (zadarmo), trezorom (zdarma), satelitnou TV a individuálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou.
Štandardný apartmán:
S 2 oddelenými lôžkami, rýchlovarnou kanvicou (zdarma), internetom (zadarmo), trezorom (zdarma), satelitnou TV. Kúpeľňa so sprchou.
Štandardný apartmán (Economy):
S 2 oddelenými lôžkami, rýchlovarnou kanvicou (zdarma), internetom (zadarmo), trezorom (zdarma), satelitnou TV. Kúpeľňa so sprchou.
Štandardný apartmán (balkón alebo terasa):
S 2 oddelenými lôžkami, rýchlovarnou kanvicou (zdarma), internetom (zadarmo), trezorom (zdarma), satelitnou TV. Kúpeľňa so sprchou.
Štandardný apartmán (2 spálne):
S dvojitou posteľou, kanvica (zdarma), balkón, internet (zdarma), trezor (zdarma), satelitná TV. Kúpeľňa so sprchou.
Štandardný apartmán (balkón alebo terasa, 2 spálne):
S dvoma lôžkami, kanvica (zdarma), balkón alebo terasa, internet (zdarma), trezor (zdarma), satelitná TV. Kúpeľňa so sprchou.
Apartmán Superior:
S dvomi posteľami, kanvica (zdarma), internet (zdarma), trezor (zdarma), satelitná TV a individuálne ovládaná klimatizácia.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
17.9. - 24.9.2019
7 nocí
18.9. - 25.9.2019
7 nocí
19.9. - 26.9.2019
7 nocí
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6