Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
12.10. - 19.10.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
558 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
16.10. - 23.10.2018
7 nocí
16.10. - 24.10.2018
8 nocí
16.10. - 25.10.2018
9 nocí
17.10. - 24.10.2018
7 nocí
miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v Puerto Rico, asi 1,5 km od pláže. Najbližšie zábavné zariadenia sa nachádzajú v niekoľkých krokoch. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov. Letisko: LPA cca 48 km.

Vlastnosti:
Hotel sa skladá z hlavných a niekoľkých hospodárskych stavieb a má 304 izieb rozložených na 3 poschodiach. Vnútorný priestor zahŕňa recepciu (24 hodín), trezor (za poplatok), kaderníctvo, 3 vleky, novinový stánok, mini market, čitáreň a 2 bary, WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch) a prístup na internet (za poplatok vo verejných priestoroch) oblastiach). K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou. Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá. K bazénu patrí vyhrievaný bazén, bar pri bazéne (sezónne) a slnečná terasa (sezónne). Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hoteloví hostia môžu využiť slnečníky pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Štúdio superior má vaňu alebo sprchu/WC, kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, satelitnú televíziu, telefón, trezor (možno za poplatok) a minibar (za poplatok) a kuchynský kút.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
bez stravy

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: Euro/Master Card, Visa, Cestovné šeky
 - parkovanie
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj lekárske informácie pre nemeckých občanov na internete na iných národnostiach. Kontaktujte prosím miestne zastupiteľstvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné, aby si dospelý rezervoval let spoločnosti Ryanair a rezervoval miesto vedľa svojho dieťaťa, keď cestoval ako cestujúci s dieťaťom mladším ako dvanásť rokov. Ktoré miesta už môžete vyhradiť môžete nájsť v časti Moje rezervácie.

V prípade, že budete potrebovať ďalšiu rezerváciu sedenia pre sprevádzajúce osoby, urobte rezerváciu sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy cez VACATION a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete pred 4 hodinou ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR