Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
29.11. - 06.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
428 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.4. - 8.4.2018
7 nocí
8.4. - 15.4.2018
7 nocí
22.4. - 29.4.2018
7 nocí
26.4. - 3.5.2018
7 nocí
Poloha: V rybárskej dedine Puerto de las Nieves, s rôznymi rybími reštauráciami, asi 150 metrov od najbližšej zátoke s plážou. Mesto Agaete, v ktorom sa usadili v priebehu rokov sochárov, básnikov a maliarov, je asi 1, 5 km od hotela. Odtiaľ sa môžu dostať do údolia Agaete, jeden z najkrajších a úrodnými na Gran Canaria a ideálnym východiskovým bodom pre výlety do okolitých hôr. mesto Las Palmas je cca 45 km a na letisko cca 60 km. tam od prístavu Puerto de las Nieves od niekoľkých dennej priamy trajektová doprava podľa rýchlosti lode do susedného ostrova Tenerife (prechod trvá asi 1 hodinu).

Vybavenie: Komfortný a štýlový vyzdobený hotel s 28 izbami sa šíri cez dve podlažia sa nachádza vstupná hala, recepcia, spoločenská miestnosť, výťahy, reštaurácia, bar a konferenčná miestnosť. V hoteli je tiež vodoliečebné centrum s vyhrievaným krytým bazénom.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: izba Typ A: 12 dvojlôžkových izieb s terasou, sú komfortne zariadené a Nautic štýl, s manželskou posteľou, parketovú podlahou, satelitný TV, trezorom, klimatizáciou, telefónom, minibarom, kúpeľňou s fénom a županom. Tieto izby sa nachádzajú v 1. poschodí a ponúkajú výhľad na dedinu.
Typ izby B: 6 dvojlôžkových izieb bez terasy sú rovnaké vybavenie ako typ A, ale o niečo väčší s manželskou posteľou, prístelkou a písacím stolom. Izby sú umiestnené na prízemí a ponúka výhľad na dedinu.
Voľba izieb je možný ako nezáväzné zákazníka.
Juniorsuites: The 5 junior suity majú kombinovaný obývacia izba (s opticky abgeteiltem obývacou izbou), s pohovkou, 2 kreslami a písacím stolom. Zostávajúce zariadenia, ako sú typu B.

K dostaniu Jedlo: bed and breakfast alebo polpenzia: raňajky formou bufetu, večera sa podáva z menu. Vegetarisches- alebo diétne menu s pre-order za príplatok.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Športové zahrnuté: vstup do krytého bazéna s vírivkou, perličkovými lôžkami a podvodnú masáž. Gym.

Športové a zariadenia: Hydro terapeutické centrum so saunou, tureckým kúpeľom, liečebné masáže, kozmetika a ordinácii. Zvláštne wellness programy dostaniu v predstihu.
Mountainbike. Rybárčenie možné v prístave.

Vstup Poznámka: Informácie o požiadavkách na vstup a fakty o krajine a ľuďoch, pozri

Poznámky: Uvedené ceny sú ex prenájom inclusive auto/na letisko (VW Polo alebo podobné požičanie podmienky). Trasy možno získať priamo na mieste, alebo priamo cez výhrady. Ďalšia poznámka: aby Finca hosťom vaša dovolenka sa individuálne a často na cestách. Preto je sprievodca nemožno vykonávať pravidelné úradné hodiny. Naopak, každý cestujúci má možnosť do telefónu, aby si schôdzku v prípade potreby. Kategorizácia z finca vzťahuje len orientačné, pretože zariadenie je individuálny a nemá služby hotela!

Poznámka 2: Príchod autom:
Z letiska, odbočiť vpravo ručné výjazd na "Las Palmas", a potom sa dostať na diaľnici "GC-1".
Teraz jazde po diaľnici do Las Palmas. Po 10 km sme štyri pruhy diaľnice. Prosím (Nejazdite na jeden z dvoch pravých jazdných pruhov do Las Palmas) usporiadanej na jednom z dvoch ľavých jazdných pruhov v jednom smere "Tamaraceite, Tafira, Galdar".
Zostať dlho na tejto diaľnici GC-3 EXIT "Gáldar, Puerto" (GC-23) a sledovať stopu ku koncu tohto diaľnici. Potom sa dáte vľavo na kruhovom objazde a sú automaticky sám na diaľnici GC-2 k Guia, Galdar, pozdĺž pobrežia.
Táto diaľnica vedie priamo do Agaete. Celá cesta z Las Palmas do Agaete je asi 40 km.
Pri vchode do Agaete, nasledovať označenie "Puerto de las Nieves" (1,8 km). V letovisku Puerto de las Nieves prišiel, nasledovať iba násobok znamení trajektu. Ešte predtým, než sa dostanete do prístavu, budete mať po ľavej strane pozri veľkú bielu budovu s nápisom Hotel Puerto de las Nieves.
Ak máte problémy pri príchode, zavolajte prosím hotel na adrese:
Tel .: 928 88 62 56
Môžu komunikovať s pracovníkmi v nemčine alebo angličtine!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu