Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Palmera Mar Appartements

09.12. - 16.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
461 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
25.3. - 1.4.2018
7 nocí
1.4. - 8.4.2018
7 nocí
8.4. - 15.4.2018
7 nocí
12.4. - 19.4.2018
7 nocí
Poloha: Nad Amadores, na kopci, s fantastickým panoramatickým výhľadom na pláž Amadores, pobrežie a more. Pláž je asi 1,5 km pozdĺž spevnenej cesty. V okolí nájdete obchody, reštaurácie a bary. Autobusová zastávka je vzdialená asi 1 km.

Vybavenie: Tento komplex s medzinárodným publikom má 86 bytových jednotiek rozložených na 8 radových poschodiach. Zariadenia, ktoré ponúkajú hosťom v tomto klimatizovanom zariadení, zahŕňajú lobby s 24-hodinovou recepciou, hotelový trezor, výťah a výťah. Vo vonkajšom priestore sa nachádza bazén s integrovaným detským bazénom a vírivkou, slnečná terasa s lehátkami a snack bar pri bazéne. Wi-Fi v recepcii zadarmo, vo zvyšku zariadenia za poplatok.
Upozornenie: Otváracie hodiny recepcie v zime od 9.00 do 21.00 hod. Príchody mimo otváracích hodín je potrebné objednať vopred.

Rezervovať si zariadenia:
Super-Spar-Appartement: Komfortne zariadené apartmány majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu (s možnosťou prístelky pre 3. osobu), kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou, samostatnú spálňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou, trezor, telefón a vlastnú kúpeľňu s sušičom vlasov. Apartmány s výhľadom na more a zariadený balkón alebo terasu za príplatok rezervovateľný (2 hodín). (Obsadenosť: dospelí od 1 do 3 alebo dospelí do 2 detí max 1)
Apartmány Superior: Rovnako ako apartmány s výhľadom na more, navyše s modernejším vybavením a oddelenou spálňou (niektoré s otvoreným priestorom na spanie).

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy.

Oficiálne trieda: 1 Keys

Šport za poplatok: Na pláži rôzne možnosti vodných športov miestnymi poskytovateľmi.

Hotelový servis: Upratovanie: 5x za týždeň (bez kuchynskej linky), výmena uterákov 3x a výmena posteľnej bielizne 1x za týždeň.
Wi-Fi v recepcii zadarmo, vo zvyšku zariadenia za poplatok.

Upozornenia: Otváracia doba recepcie v zime od 9.00 do 21.00 hod. Príchody mimo otváracích hodín je potrebné objednať vopred.

Poznámka 2:
Katalóg "Canaries" Summer 2017 na stránke 73.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Zima 2017/18 na strane 77.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu