Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel NH Playa de las Canteras
* * * * *

25.09. - 02.10. Vybrať iný termín
607 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel je vzdialený cca. 100 metrov od rezortu "La Puntilla" slávnej mestskej pláže Las Canteras a pešej promenády. Obchody, reštaurácie, bary sa nachádzajú v blízkosti. Historické centrum Vegueta s reštauráciami a barmi, ako aj nákupná zóna Triana je cca. 7 km ďaleko. Letisko je cca. 30 km ďaleko.

Vybavenie: Renomované v auguste 2016, hotel má 67 izieb rozložených na 7 poschodiach. Prijímací priestor s recepciou, výťahom, Wi-Fi zdarma v recepcii (s vyššou rýchlosťou za poplatok). Osušky sú k dispozícii na recepcii.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžkové izby: Izby sú pekne zariadené a majú klimatizáciu (len studené), telefón, TV so satelitným príjmom zdarma, Wi-Fi zdarma s vyššou rýchlosťou za poplatok, trezor zadarmo a minibar za poplatok, kúpeľňa s WC a sušičom vlasov. Izby sú vo vnútri (terasa) bez balkóna. Izby s výhľadom na ulicu (typ B) bez balkóna je možné rezervovať za príplatok.
Jednolôžková izba: Sú rovnaké ako dvojlôžkové izby sú vo vnútri, ale sú trochu na ulici (typ B) bez balkóna je možné rezervovať za príplatok.

Rezervované možnosti stravovania: raňajky alebo polpenzia: raňajky formou bufetu. Večera ako jedlá sa podávajú v cca. 100 metrov od sesterského hotela NH Imperial Playa.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové cene: posilňovňa

Hotelový servis: Denné upratovanie izieb.

Poznámky: Konzultačné hodiny po telefonickej dohode.
Nie sú žiadne balkóny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
26.9. - 6.10.2019
9 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
28.9. - 6.10.2019
7 nocí
29.9. - 6.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}