Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Mirador Maspalomas by Dunas
* * * * *

29.09. - 06.10. Vybrať iný termín
623 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa na kopci v rekreačnej oblasti Sonnenland. Na dunajskú pláž Maspalomas cca. 3 5 km. Nakupovanie a zábava v bezprostrednej blízkosti. Niekoľkokrát denne môžete prejsť autobusom na pláž Maspalomas.

Vybavenie: Moderný hotelový komplex, čiastočne zrekonštruovaný v júli 2017, je rozložený na 6 budovách, každý na 5 poschodiach (niekoľko výťahov je k dispozícii). Hotel má recepciu, salónik s barom a reštauráciu. V záhrade sa nachádzajú dva bazény (z ktorých jeden je vyhrievaný) a detský bazén, vírivka, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a bar pri bazéne. Wi-Fi v celom objekte je k dispozícii zdarma. Bazénové uteráky sú hosťom k dispozícii za zálohu a za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžkové izby sú vkusne zariadené a vybavené telefónom, satelitnou TV s plochou obrazovkou, trezorom, vaňou/WC, sušičom vlasov a zariadeným balkónom alebo terasou. Niektoré izby majú výhľad na ulicu. Tiež s plochou obrazovkou satelitná TV, stropný ventilátor a minibar (prázdne).
Pri maximálnej obsadenosti môže byť tesný.
K dispozícii aj ako dvojlôžková izba na výlučné použitie. (Obsadenosť: Dospelí až 2 deti do 2 rokov alebo dospelí až 3 deti do 1 rokov)
Dvojlôžková izba s výhľadom na bazén: Rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby, ale s výhľadom na bazén. K dispozícii aj na jednorazové použitie.
K dispozícii aj v lete ako typ I (PDI), ako limitovaný kontingent a za špeciálnu cenu. (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 2 deti do 2 alebo dospelí do maximálne 3 detí do 1)
Izba Super Savings: Rovnako vybavená ako dvojposteľové izby, ale s obmedzenou kvótou a na nevýhodnejšom mieste. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dvojlôžková izba typu I: rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby. Ako typ DI (iba v lete) a DXI je možné si rezervovať za špeciálne ceny a ako typ XDI pre špeciálne obdobia a špeciálne rezervovateľné ceny.
Rodinná izba: Obývacia izba so spálňou pre 3. osobu, samostatnú spálňu, telefón, satelitnú TV s plochou obrazovkou, stropný ventilátor a minibar (za poplatok), trezor za poplatok, kúpeľňa/WC a zariadený balkón alebo terasa. niektoré izby smerujú na ulicu. (Obsadenosť: dospelí od 2 do 3 alebo dospelí až do maximálne 2 detí do 2 rokov)
Dvojlôžková izba typu X (DX): rovnaké funkcie ako štandardné dvojlôžkové izby.
Špeciálna kvóta so zmenenou štruktúrou cien.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10: 30-23 hodín. Odpoledná káva a pečivo. Občerstvenie počas dňa v určitých časoch.
Nezahrnuté v cene: Nie sú zahrnuté alkoholické dovezené nápoje alebo luxusné nápoje.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Zábavný program.

Zahrnuté športy: vodné pólo a aerobik.

Šport za poplatok: biliard, kozmetický salón.

Detský program: mini klub, detské ihrisko a detský bazén.

Hotelová služba: upratovanie 7x týždenne, 3x týždenne výmena uterákov a 1 x týždenná výmena posteľnej bielizne.
Wi-Fi v celom objekte je k dispozícii zdarma.

Poznámky: Nosenie náramku je potrebné na prístup k všetkým službám. Žiaden alkohol nie je podávaný teenagerom mladším ako 18 rokov.
Niektoré izby sú umiestnené v blízkosti diaľnice. Musí sa očakávať pri hluku z dopravy.

Poznámka 2: C/EINSTEIN S/N
35100 SONNE KRAJINA
ŠPANIELSKO
0034928141802
0034928141932
V katalógu "Kanárske ostrovy" Zima 2018/19 na strane 72.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 66.

Odkaz na sezónu: Dvojlôžková izba typu I je k dispozícii iba v lete.
*******
Pre hotel LPAA84 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.9. - 6.10.2019
7 nocí
20.11. - 27.11.2019
7 nocí
25.11. - 2.12.2019
7 nocí
27.11. - 5.12.2019
7 nocí
28.11. - 5.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}