Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Mirador Maspalomas by Dunas
* * * * *

07.12. - 14.12. Vybrať iný termín
611 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa na kopci v rekreačnej oblasti Sonnenland. Na dunajskú pláž Maspalomas cca. 3 5 km. Nakupovanie a zábava v bezprostrednej blízkosti. Niekoľkokrát denne môžete prejsť autobusom na pláž Maspalomas.

Vybavenie: Moderné, čiastočne renovovaný v júli 2017 hotelový komplex sa rozprestiera na každej z 5 podlažiach (viac k dispozícii výťahy) šiestich budov. V hoteli sa nachádza recepcia, spoločenská miestnosť s barom a reštauráciou. V záhradách sú dva bazény (jeden vyhrievaný) a detský bazén, jacuzzi, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a bar pri bazéne. Osušky sú hosťom k vkladu a za poplatok k dispozícii.

Rezervovať si zariadenia:
Double: sú vkusne zariadené a vybavené telefónom, satelitnou TV s plochou obrazovkou, stropný ventilátor, minibar (plniace poplatok), požičovňa poplatok, kúpeľňa/wc, sušič vlasov a balkón alebo terasu. Niektoré sú otočené do ulice.
Pri maximálnej obsadenosti môže byť tesný.
K dispozícii aj ako dvojlôžková izba na výlučné použitie. (Obsadenosť: Dospelí až 2 deti do 2 rokov alebo dospelí až 3 deti do 1 rokov)
Dvojlôžková izba s výhľadom na bazén: Rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby, ale s výhľadom na bazén. K dispozícii aj na jednorazové použitie.
K dispozícii aj v lete ako typ I (PDI), ako limitovaný kontingent a za špeciálnu cenu. (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 2 deti do 2 alebo dospelí do maximálne 3 detí do 1)
Izba Super Savings: Rovnako vybavená ako dvojposteľové izby, ale s obmedzenou kvótou a na nevýhodnejšom mieste. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dvojlôžková izba typu I: rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby. Ako typ DI (iba v lete) a DXI je možné si rezervovať za špeciálne ceny a ako typ XDI pre špeciálne obdobia a špeciálne rezervovateľné ceny.
Rodinná izba. Majú obývacia izba s spanie pre tretie osoby, oddelenú spálňu, telefón, satelitný TV s plochou obrazovkou, stropný ventilátor a minibarom (naplnenie za poplatok), prenájom za poplatok, kúpeľňu/WC a balkón alebo terasu. Niektoré sú otočené do ulice. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 3 dospelé osoby alebo až 2 deti do 2 ....)
Dvojlôžková izba typu X (DX): rovnaké funkcie ako štandardné dvojlôžkové izby.
Špeciálna kvóta so zmenenou štruktúrou cien.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 do 23 hodín, v závislosti na AI karty na príslušnom riadku. Popoludňajšia káva a sladké pečivo. Občerstvenie počas dňa v určitých časoch.
Nezahrnuté v cene: Nie sú zahrnuté alkoholické dovezené nápoje alebo luxusné nápoje.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Zábavný program.

Zahrnuté športy: vodné pólo a aerobik.

Šport za poplatok: biliard, kozmetický salón.

Detský program: mini klub, detské ihrisko a detský bazén.

Hotelová služba: upratovanie 7x týždenne, 3x týždenne výmena uterákov a 1 x týždenná výmena posteľnej bielizne.
Wi-Fi v celom objekte je k dispozícii zdarma.

Poznámky: Nosenie náramku je potrebné na prístup k všetkým službám. Žiaden alkohol nie je podávaný teenagerom mladším ako 18 rokov.
Niektoré izby sú umiestnené v blízkosti diaľnice. Musí sa očakávať pri hluku z dopravy.

Poznámka 2: C/EINSTEIN S/N
35100 SONNE KRAJINA
ŠPANIELSKO
0034928141802
0034928141932
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 66.

Odkaz na sezónu: Dvojlôžková izba typu I je k dispozícii iba v lete.
*******
Pre hotel LPAA84 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
14.12. - 21.12.2019
7 nocí
15.12. - 22.12.2019
7 nocí
9.1. - 16.1.2020
7 nocí
16.1. - 23.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}