Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
12.10. - 19.10.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
547 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
16.10. - 25.10.2018
9 nocí
16.10. - 26.10.2018
10 nocí
16.10. - 24.10.2018
8 nocí
16.10. - 23.10.2018
7 nocí
miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza priamo v centre Playa del Inglés na krásnom, diverzifikovaný ostrove Gran Canaria. Nikde inde nájdete tak pestrú krajinou, ako uzavrieť spolu ako na tomto ostrove. Kde skalné masívy striedať s púštnej podobnej oblasti a tropickej vegetácie. Nákupné a zábavné centrum Kasbah sa nachádza iba 100 metrov od bytového komplexu. K dispozícii je tiež široká škála reštaurácií, barov a pouličných kaviarní. Hostia tu nájdu široké piesočné pláže na pobreží. To je asi 370 metrov. Prenosová cesta na letisko je cca 20 km.

Vlastnosti:
Páčilo bytový komplex víta hostí do 32-room vítajú. V komplexe je k dispozícii vstupnú halu a recepcii. Dosiahnuté jednotlivé poschodia sú prístupné výťahom alebo po schodoch. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - trezor, zmenáreň, lekárska pomoc a mince práčovňa. Vo verejných priestoroch je cestovateľ internet. Obchody sú tiež k dispozícii. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie. Kyvadlová doprava je ponúkaný. Aktívny cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli určite ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
K ubytovaniu sú vybavené kuchynkou a sociálnym zariadením. K základnému vybaveniu každej izby majú balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. K dispozícii je chladnička a zariadenie na prípravu čaju/kávy. K dispozícii je tiež práčka a žehlička. Najlepšia dovolenka pohodlie ponúkajú telefón a televízor. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Pozývajúca lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na terase. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golfu a biliard.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar. Je možné objednať polpenziu. Raňajky a večere sú podávané denne.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v areáli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 1

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR