Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Cena za osobu od
667 €
Žiadne skryté poplatky
24.01. - 31.01.2018
Vybrať iný termín

miesto:
Umiestnený v Playa del Inglés, asi 300 metrov od piesočnatej pláže. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. V blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov sú k dispozícii. Najbližšie mesto Maspalomas je asi 2 km od hotela. Letisko: LPA cca 30 km.

Vlastnosti:
Tento hotel bol rekonštruovaný v roku 2014 a ponúka 27 izieb a 4 nadzemné podlažia. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia a trezor (za poplatok) a Wi-Fi (za poplatok v spoločných priestoroch). Bazéne zahŕňa bazén a bazén samostatný detský.

Ubytovanie (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
Apartmány majú kombinovaný obývacia izba/spálňa, oddelená spálňa, kúpeľňa alebo sprcha/WC, kuchynka, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), trezor (za poplatok), satelitný TV (za poplatok) a balkón alebo terasu.
Za poplatok sa 2 oddelenými spálňami.

Jedlá (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
bez stravy

Deti (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
- Samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detský kočík

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- tieto športy a zariadenia, ktoré ponúka miestna agentúry (za príplatok) Golfové ihrisko

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - domácnosť

Kategória Krajina:
2 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Pozrite sa prosím na aktuálny jazdy a bezpečnosti, ako aj zdravotníckych informácií pre nemeckých štátnych príslušníkov z internetu na iných národností preskúmať, obráťte sa na miestneho veľvyslanectvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa za o batožinu predpisy letovej stravovanie a check-in rezervovaného leteckou spoločnosťou na Internete:Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia uvedené, cateringové služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Na konci mája (31.5.), Môžu byť k dispozícii v závislosti na obsadenosti hotela a poveternostných podmienkach obmedzené, alebo nie. Niektoré oblasti v areáli a športové a zábavné zariadenia môže byť uzavretý alebo môže byť odstránená v tomto okamihu nezávisle na použitie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v niektorých krajinách najmenej 1 účastníci výletu musí byť starší ako 18 rokov.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu cez prázdniny a príchod po 18 hod v rezervovaného hoteli, potom informujte hoteliera pred príchodom, takže vaše rezervovaná služba je poskytovaná.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a závisí od dostupnosti. Vo väčšine prípadov môže byť prípadne vykonaná v posteli rodičov. Niekedy. je zaplatiť príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby, kým sú landesüblich k dispozícii pri príchode okolo 14:00. V čase príchodu do 4 ráno okamžite dostať svoj rezervovaný izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu