Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel eó Maspalomas Resort
* * * * *

05.11. - 12.11. Vybrať iný termín
690 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Toto plážové ubytovacie zariadenie (hotel) sa nachádza v meste Maspalomas. V cca. Do vzdialenosti 150 m sa nachádzajú nákupné a zábavné zariadenia. Najbližšia atrakcia je Holiday World Leisure Centre (1 km). Najbližšie mesto Vecindario je cca. 25 km ďaleko. Letisko: LPA cca. 45 km.

vybavenie:
Hotel má 84 izieb rozložených na 2 podlažiach. Vnútorný priestor zahŕňa trezor (za poplatok), salónik a bar, rovnako ako WiFi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť s plochou obrazovkou. K vybaveniu patrí reštaurácia (medzinárodná). V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl. Snack bar a kaviareň ponúkajú aj malé jedlá. K bazénu patrí sezónny vyhrievaný bazén, bar pri bazéne (sezónne) a samostatný detský bazén. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hoteloví hostia môžu využívať lehátka a slnečníky pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Bungalovy: Izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, ventilátorom, mini chladničkou, televíziou, kávovarom, balkónom a terasou a nachádzajú sa v bungalovoch/prístavbách.

Apartmány (asi 45 metrov štvorcových): majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, kuchynský kút, kombinovaný obývacia izba/spálňa, oddelenú spálňu, TV, kávovar/čajník, trezor a balkón alebo terasu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez stravy, raňajky, polpenzia

Pre polpenziu: raňajky formou bufetu, večere formou menu.

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: biliard, fitnescentrum, solárium
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): Golfové ihrisko

Ostatné:
- prijaté platobné prostriedky: Euro/Master Card, Visa

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.11. - 12.11.2019
7 nocí
6.11. - 13.11.2019
7 nocí
7.11. - 14.11.2019
7 nocí
8.11. - 15.11.2019
7 nocí
9.11. - 16.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6