Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
05.03. - 12.03. Vybrať iný termín
501 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: V centre Playa del Inglés, ale na relatívne pokojnom mieste. Do nákupných centier "La Sandia", "Yumbo Center" a "Cita" v dochádzkové vzdialenosti. Na pláž Playa del Ingles sa dá dostať po schodoch v cca. Vzdialenosť 300 m.

Vybavenie: Bytový dom má 77 bytových jednotiek rozložených na 5 poschodiach. Recepcia (otvorená počas dňa), 2 vleky, reštaurácia, Wi-Fi zdarma v recepcii. V krásne upravenej záhrade je bazén (vyhrievaný v zime), detský bazén a lehátka a slnečníky. Na streche s fantastickým výhľadom na Playa del Ingles, duny a more sa nachádza slnečná terasa s lehátkami.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán (A12): Je moderne zariadený s oddelenou spálňou, obývacou izbou (s možnosťou prístelky pre 3. a 4. osobu), SAT-TV zdarma, trezor za poplatok, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou a kávovarom, sprchou/WC, sušičom vlasov a zariadený balkón. Izby majú výhľad do záhrady a nachádzajú sa na prvom poschodí. Možno rezervovať aj na jedno použitie.
Apartmán Terasa (AT2): Rovnaké vlastnosti ako apartmány, ale s terasou a nachádza sa na prízemí.
Juniorsuite (JS2): Sú moderne zariadené kombinovaným obývacou izbou/spálňou, satelitnou TV zadarmo, trezorom za poplatok, kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou a kávovarom, sprchou/WC, sušičom vlasov a zariadeným balkónom. Izby sa nachádzajú na 4. poschodí v hlavnom dome.
Apartmán typu I (A2I): Rovnaké vybavenie ako apartmány typu A12, ktoré sa nachádzajú na 2. alebo 3. poschodí.
Juniorsuite Typ I: Rovnaké vybavenie ako juniorské apartmá, ale nachádza sa v prízemí v 1. alebo 2. poschodí.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Jednodňové ubytovanie, raňajky alebo polpenzia: raňajky a večere podľa hostí sú rôzne raňajky a večere pri jedle.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: početné možnosti zábavy v nákupných centrách v oblasti.

Športové a zariadenia: Malé fitnes centrum.

Wellness: Malé kúpeľné centrum (vstupné od 16 rokov) so saunou, tureckou kúpeľou, klimatizovaným bazénom s masážnymi posteľami a masážnymi tryskami. Prijatie za poplatok nad 16 rokov. Masážne procedúry za poplatok.
Denný vstup do kúpeľného areálu je rezervovateľný pod LPA304W.
Od 1.11.19 je pri rezervácii junior suite (JS2) zahrnutý denný vstup do kúpeľov. Pri rezervácii Junior Suite Type I (JSI) nie je zahrnutý vstupný poplatok.

Hotelová služba: upratovanie 5x týždenne (okrem kuchynskej linky), posteľná bielizeň 1x za týždeň, výmena uteráka dvakrát týždenne.
Ako darček na uvítanie je pripravená fľaša vody.

Upozornenia: Hotel má dve izby prístupné pre invalidné vozíky, ktoré je možné objednať na požiadanie. Tieto sú v rozšírení hotela (musí byť rezervovaný apartmán typu Junior). Tieto izby sa nachádzajú na prízemí av 1. poschodí.

Poznámka 2: AVDA. ESTADOS UNIDOS 26
35100 Playa del Ingles
ŠPANIELSKO/Gran Canaria
0034928762802
0034928768443
V katalógu "Kanárske ostrovy" Zima 2018/19 na strane 22.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 16.

Odkaz na sezónu: Exkluzívny pre cestovanie na cestovanie.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.3. - 12.3.2020
7 nocí
10.3. - 17.3.2020
7 nocí
11.3. - 18.3.2020
7 nocí
12.3. - 19.3.2020
7 nocí
14.3. - 21.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}