Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: V centre Playa del Inglés, ale na relatívne pokojnom mieste. Do nákupných centier "La Sandia", "Yumbo Center" a "Cita" v dochádzkové vzdialenosti. Na pláž Playa del Ingles sa dá dostať po schodoch v cca. Vzdialenosť 300 m.

Vybavenie: V bytovom dome je 77 bytov umiestnených v piatich poschodiach a malým prídavkom dvojposchodové, ktorá je pripojená k hlavnej budove, šírenie. Recepcia (otvorená v priebehu dňa), 2 výťahy, reštaurácia, Wi-Fi zdarma v priestore recepcie. V krásne upravené a dobre udržiavanej záhrade je bazén (v zime vyhrievaný), je detský bazén a lehátka a slnečníky. Na streche s fantastickým výhľadom na Playa del Ingles, duny a mora, je slnečná terasa s lehátkami.

Rezervovať si zariadenia:
Byt (A12): Sú moderné s oddelenou spálňou, obývacou izbou, satelitný TV zdarma, trezor na prenájom, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou a kávovarom, sprchou/WC, sušič vlasov (/alebo spanie pre 3. osobu 2 deti). a balkón. Všetky izby majú výhľad do záhrady, sú uvedené v prvom poschodí. Pri max. Kapacita môže byť úzka. K dispozícii aj pre jednorazové použitie.
Apartmán Terasa (AT2): Rovnaké vlastnosti ako apartmány, ale s terasou a nachádza sa na prízemí.
Junior Suite (JS2): Sú moderné s kombinovanou obývacia izba/spálňa, satelitný TV zdarma, trezor na prenájom, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou a kávovarom, sprchou/WC, sušičom vlasov a balkónom. Tieto izby sú umiestnené v 4. poschodí hlavnej budovy. Pri max. Kapacita môže byť úzka.
Junior Suite Typ I: Rovnaké vybavenie ako junior suites, ale na prízemí, 1. alebo 2. poschodí v predĺžení oblasti (2 z nich pre osoby so zdravotným postihnutím).
Apartmán typu I (A2I): Rovnaké vybavenie ako apartmány typu A12, ktoré sa nachádzajú na 2. alebo 3. poschodí.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Jednodňové ubytovanie, raňajky alebo polpenzia: raňajky a večere podľa hostí sú rôzne raňajky a večere pri jedle.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: početné možnosti zábavy v nákupných centrách v oblasti.

Športové a zariadenia: Malé fitnes centrum.

Wellness: Malé kúpele (vstup od 16 rokov) so saunou, tureckým kúpeľom, vyhrievaný bazén s masážnymi lôžkami a masážnymi tryskami. Vstupné požadované 16 rokov. Masáže za poplatok.
Denný vstup do kúpeľného areálu je rezervovateľný pod LPA304W.
Pri rezervácii Junior (JS2), denný vstup do termálnych kúpeľov je v cene. Pri rezervácii Junior Suite typu I (JSI), vstupné nie je v cene.

Hotelová služba: upratovanie 5x týždenne (okrem kuchynskej linky), posteľná bielizeň 1x za týždeň, výmena uteráka dvakrát týždenne.
Ako darček na uvítanie je pripravená fľaša vody.

Poznámky: Uveďte, rezervácie iba hotelovým čas svojho príchodu s číslom letu.
***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***
K dispozícii sú dva bezbariérové ​​izby, ktoré sú k dispozícii na vyžiadanie. Tie spočívajú v prílohe hoteli (junior suita typu I nutné rezervovať). Tieto izby sú umiestnené na prízemí a 1. poschodí.
***
Avda. Estados Unidos 26
35100 Playa del Ingles
ŠPANIELSKO/Gran Canaria
0034928762802
0034928768443

Poznámka 2:
Katalóg "Canaries" Summer 2020 na strane 16.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 16.

Odkaz na sezónu: Exkluzívny pre cestovanie na cestovanie.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}