Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena za osobu od
581 €
Žiadne skryté poplatky
26.11. - 03.12.2017
Vybrať iný termín

Poloha: V centre Playa del Inglés a pritom na relatívne pokojnom mieste. Nákupných centier, ako je "La Sandia", "Yumbo Centre" a "Cita" sú v dochádzkové vzdialenosti. Pláž Playa del Inglés je prístupná po schodoch do asi 300 metrov.

Vybavenie: Apartmánový komplex bol kompletne zrekonštruovaný v lete roku 2014 v 77 ubytovacích rozložená na 5 podlažiach. K dispozícii je recepcia, dva výťahy, reštaurácie a bezplatné Wi-Fi na recepcii. Krásne upravené a dobre udržiavanej záhrade je bazén (v zime vyhrievaný). K dispozícii sú aj lehátka a slnečníky. K dispozícii je tiež strešná terasa s lehátkami a fantastickým výhľadom na Playa del Inglés, duny a more.

Rezervovať si ubytovanie:
Byt (A12): Apartmány sú dobre zariadené a majú oddelenú spálňu, obývacia izba (s spanie pre tretie osoby), TV so satelitným príjmom, trezor a plne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a kávovarom. Kúpeľňa so sprchou, WC a sušičom vlasov. K dispozícii je tiež balkón. Apartmány majú výhľad do záhrady a sú umiestnené na prvom poschodí. Tiež dostaniu pre súkromné ​​použitie.
Byt s terasou (AT2) rovnakým vybavením ako apartmány, ale na zemi okolo pekné terase.
Junior Suite (JS2): Junior suites sú moderne zariadené a majú kombinovaný obývacia izba/spálňa, TV so satelitným príjmom, trezor a plne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou. Káva na vyžiadanie. Kúpeľňa so sprchou, WC a sušičom vlasov. K dispozícii je tiež balkón. Junior Suites sú umiestnené na 1. - 3. poschodí hlavnej budovy.
Apartmán typu I (A2I) rovnaké vybavenie ako apartmány typu A12, ale na druhom alebo treťom poschodí.
Junior Suite Typ I: Rovnaké vybavenie ako junior suites, však, ktorý sa nachádza v prílohe.

Objednať rôzne procedúry: Bed, raňajky alebo polpenzia: raňajky a večere v počte klientov tam niekoľkokrát na raňajky večere.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Mnoho zábavné a nákupné miesta sa nachádzajú v blízkosti.

Športové poplatok: Malý telocvični.

Wellness: Poplatok: Malé kúpele (prístup od 16 rokov) so saunou, tureckú kúpeľ, vyhrievaný bazén s masážnymi lavicami a masážnymi tryskami. Masáže.
Denný vstup do kúpeľov je k dispozícii v rámci LPA304W.

Hotelové služby: Čistenie päťkrát týždenne (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň raz týždenne, výmena uterákov 2 krát týždenne.
K dispozícii je fľaša s vodou pripravený ako darček na privítanie.

Poznámka: K dispozícii sú dve izby pre hostí, ktorí rezervovali na vyžiadanie. Tie sa nachádzajú v krídle hoteli (tu je potrebné objednať Junior typ I). Sa nachádza na prízemí a prvom poschodí.

Poznámka 2: Kontakt:
Avda. Estados Unidos 26
35100 Playa del Ingles
ŠPANIELSKO/Gran Canaria
0034928762802
0034928768443Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu