Hotel
Informácie
Termíny a ceny
30.11. - 07.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
610 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
8.4. - 15.4.2018
7 nocí
15.4. - 22.4.2018
7 nocí
22.4. - 29.4.2018
7 nocí
3.5. - 10.5.2018
7 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza v centre Playa del Inglés. Obchodné centrá La Sandia, Yumbo Center a Cita sú v pešej vzdialenosti. Na pláži Playa del Ingles sa dostanete po schodoch asi 300 metrov. Letisko je vzdialené asi 32 km.

Vlastnosti:
Hotel má 24 apartmánov, lobby s recepciou a Wi-Fi (za poplatok). Vonku sa nachádza bazén (vyhrievaný v zime), samostatný detský bazén (vyhrievaný v zime) a slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi (zadarmo).

Ubytovanie (podľa sezóny):
Apartmán 1 spálňa: Vane alebo sprcha/WC, sušič na vlasy, kombinovaná obývacia izba/spálňa, samostatná spálňa, kuchynský kút, TV so satelitným príjmom, trezor (možno za poplatok) a balkón alebo terasu.

Apartmány 2 spálne: Vybavené rovnakým vybavením ako apartmány majú ďalšiu spálňu a balkón alebo terasu.

Upozorňujeme, že recepcia nie je obsadená v pravidelných časoch. Na samo-cestovanie informujte hotel o približnom čase príchodu. Zodpovedajúce kontaktné informácie sú nasledovné:
e-mail:
Telefón: 0034 928 76 23 30 (možno za poplatok)

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Self-stravy, raňajky alebo polpenzia

Raňajky formou švédskych stolov.

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.

Všetky jedlá sa podávajú na opačnom mieste Apparthotel El Palmar. V závislosti od počtu hostí sú v raňajkách a večere rôzne doby jedla.

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi (za poplatok)

Ostatné:
- upratovanie 5-krát za týždeň (okrem kuchyne)

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj lekárske informácie pre nemeckých občanov na internete na iných národnostiach. Kontaktujte prosím miestne zastupiteľstvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné, aby si dospelý rezervoval let spoločnosti Ryanair a rezervoval miesto vedľa svojho dieťaťa, keď cestoval ako cestujúci s dieťaťom mladším ako dvanásť rokov. Ktoré miesta už môžete vyhradiť môžete nájsť v časti Moje rezervácie.

V prípade, že budete potrebovať ďalšiu rezerváciu sedenia pre sprevádzajúce osoby, urobte rezerváciu sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy cez VACATION a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete pred 4 hodinou ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu