Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Cordial Biarritz Bungalows
* * * * *

03.12. - 10.12. Vybrať iný termín
625 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tento bungalov komplex sa nachádza v centrálnej, ale pokojnej oblasti. Je to jeden z najzachovalejších stredísk Playa del Ingles. V pešej vzdialenosti od hlavných nákupných a zábavných centier "La Sandia", "Cita" a "Yumbo". Piesočná pláž Playa del Ingles je cca. 1 km.

Vybavenie: Zrekonštruované v lete roku 2018 sú rozmiestnené 76 terasovitých bungalovov okolo priestranných, dobre udržiavaných záhrad s veľkými trávnikmi a tienistými tropickými stromami, okouzlujícím a vyhrievaným v zimnom bazéne s malými mostovými križovatkami, integrovaným detským bazénom, priestorom na opaľovanie s lehátkami a detským ihriskom. V centrálnej budove je recepcia, Wi-Fi v celom komplexe vrátane baru pri bazéne a na terase bungalovov a útulná à la carte reštaurácia.

Rezervovať si zariadenia:
Bungalovy: sú vkusne a komfortne zariadené (cca 51 m²) s kombinovanou obývacou izbou a rozkladacou pohovkou pre tretie osoby, klimatizáciou (za poplatok), TV so satelitným príjmom (zdarma), telefónom, jedálenským kútom s murovaným rohom a jedálenským stolom, samostatná plne vybavená kuchyňa s kávovarom a hriankovačom, mikrovlnná rúra, veľká chladnička a 2 keramické varné dosky, samostatná spálňa, malá terasa na sušenie odevov a vlastná zariadená terasa, sprcha/WC s fénom, trezor (za poplatok). Niekoľko bungalovov je orientovaných do ulice.
Bungalovy 2 spálne: Rovnaké funkcie ako jednoizbové bungalovy, ale majú druhú spálňu (asi 64 m²). (Dodatočne možné rezervovať podľa LPAA06 s B22.)
Bungalov Superior (LPAA06): Samostatná spálňa s dvoma lôžkami 1m x 2m, satelitná TV, stropný ventilátor, klimatizácia (zdarma) a trezor (zdarma), obývacia izba s rozkladacím gaučom, satelitná TV, stropný ventilátor a klimatizácia Kuchyňa s toasterom, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a sušičom vlasov, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, terasou s lehátkami, stoličkami a stolom, bazénovými uterákmi (B2X).
Voliteľne k dispozícii od leta 19 s 2 samostatnými spálňami (22U).)

Možnosť rezervácie jedla: Iba nocľah, raňajky, polpenzia, polpenzia plus, plná penzia alebo plná penzia Plus: raňajky formou bufetu, výber večera. Pre veľké množstvo hostí je možné aj formou bufetu. HP: počas večere domu víno, nealkoholické nápoje, pivo, džúsy v cene. VP: ďalšie obedové menu, rovnaký výber nápojov ako 1.5.19 iba raňajky rezervovateľné.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport zahrnutý: posilňovňa. Zábava v rôznych nákupných centrách.

Šport za poplatok: 3 umelé trávnaté tenisové kurty s reflektormi, minigolf, biliard.

Hotelové služby: upratovanie 5-krát za týždeň (okrem kuchynskej linky); Uterák sa mení 3x za týždeň; Prádlo sa mení dvakrát týždenne.

Poznámky: AVENIDA DE BONN NO.18
35100 Playa del Ingles
ŠPANIELSKO
0034928-773993
0034928-773996

slr hodnotenie 4 slnko kvôli faktoru popularity a veľmi dobré umiestnenie.

Rozmery izieb, to je približná veľkosť vrátane terasy.

Sezóna Poznámka: Pre hotel LPAA06 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
5.12. - 12.12.2019
7 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
11.12. - 18.12.2019
7 nocí
12.12. - 19.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}