Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
17.09. - 24.09. Vybrať iný termín
609 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Asi 40 metrov od piesočnatej pláže. Obchody sú cca. 500 metrov od hotela. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 80 metrov. Najbližší nočný klub je vzdialený asi 100 metrov. K dispozícii sú nasledujúce turistické atrakcie: Vegueta (5 km). Mobilitu zabezpečuje neďaleké auto a autobusová zastávka (asi 5 metrov od hotela). V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 10 km ďaleko. Letisko (LPA) je cca. 25 km ďaleko.
Vlastnosti:
8-podlažný 4-hviezdičkový mestský hotel sa skladá z hlavnej budovy a prístavby a skladá sa z celkom 128 izieb. Je vybavený 24-hodinovou recepciou (check-in od 13:00, check-out do 11:00), lobby, 2 výťahy, klimatizácia, trezor (za príplatok) a parkovisko (za poplatok). Reštaurácia (klimatizovaná) a snack bar zabezpečujú vaše fyzické pohody. Zábavný deň sa môže stráviť v hotelovom bare. Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne. Okrem toho hotel má konferenčnú miestnosť. Čistenie izieb je bezplatné. Izbová služba a služba prania/žehlenia sú k dispozícii za poplatok.
pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa vyhrievaný bazén s detským bazénom integrovaným do hlavného bazéna. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.
Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Golfové ihrisko sa nachádza 15 km od hotela. Wellness ponuky: Slnečná terasa a solárium, ak je to potrebné. za poplatok. Starostlivosť o deti: Opatrovanie detí (za poplatok).
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina a španielčina. Kreditné karty: Visa, Euro/MasterCard, American Express a Diners Club.
Štandardná dvojlôžková izba:
S jedným lôžkom, detská postieľka (zadarmo), minibar (za poplatok), internet (zdarma), trezor (platí sa na mieste), satelitná TV. Kúpeľňa so sprchou.
Štandardná jednolôžková izba:
S individuálnou posteľou, minibarom (možno splatným na mieste), internetom (zdarma), trezorom (platí sa na mieste), satelitnou TV. Kúpeľňa so sprchou.
Dvojlôžková izba typu Standard (s oddelenými lôžkami):
Kúpeľňa so sprchou.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
17.9. - 24.9.2019
7 nocí
18.9. - 25.9.2019
7 nocí
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
1.10. - 8.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 3.7 / 6