Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Colina Mar Apartments Hotel
* * * * *

22.04. - 29.04. Vybrať iný termín
564 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento atraktívny apartmánový komplex sa nachádza v turistickom centre mesta Puerto Rico, iba cca. 100 m od verejnej dopravy a v bezprostrednej blízkosti mnohých reštaurácií, barov, krčiem, diskoték a obchodov (200 m). Krásna pláž je vzdialená len 1,5 km.

Vlastnosti:
184 apartmánov ponúka hosťom komfort a pohodlie. Recepcia je otvorená 24 hodín. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. K dispozícii sú trezor, zmenáreň, novinový stánok, služba prebudenia a práčovňa. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V miestnostiach, obývacia izba a kúpeľňa sú k dispozícii na pravej izbovej klímu klimatizáciou. Štandardné funkcie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Na peknom prostredí v mnohých jednotkách majú tiež výhľad na oceán je uvádzaný. Všetky izby majú rozkladaciu pohovku. Voliteľné oddelené spálne sú k dispozícii. Prístelky môžu byť vyžadované. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. K dispozícii je tiež kuchynský kút s chladničkou. Maličkosti vytvárajú skvelý pobyt, vrátane telefónom, televíziou a Wi-Fi (za poplatok). Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Okrem toho, sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Ukľudňujúce potešenie z kúpania sľubuje vonkajší bazén aj vnútorné bazény. Vo vyhrievaných bazénoch so slanou vodou si hostia môžu vychutnať kúpanie za každého počasia. Okrem toho sú k dispozícii detské bazény. Pre relaxáciu, pozývajú sa slnečníky pod slnečníkmi na terase. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. K dispozícii sú rôzne možnosti, vrátane golfu, stolného tenisu, šípky, masáží a solária. Zábavný program, živá hudba a detský klub zabezpečia to najlepšie zo zábavy.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú kaviareň a bar. Hotel ponúka ubytovanie na noc s raňajkami a polpenziou ako rezervovateľné jedlo. Na raňajky a večere si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte. Všetci rekreanti majú k dispozícii špeciálne doplnky ako občerstvenie.

Kreditné karty:
Visa je prijímaný ako platba v apartmáne hotela.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.4. - 29.4.2020
7 nocí
28.4. - 5.5.2020
7 nocí
5.5. - 12.5.2020
7 nocí
6.5. - 13.5.2020
7 nocí
12.5. - 19.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 4.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}