Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
05.03. - 12.03. Vybrať iný termín
494 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza v turistickom centre mesta Maspalomas, 3 km od pláže a 500 m od nákupného centra 'Faro 2' s rôznymi reštauráciami, barmi a nočnými klubmi. Po cca. 300 m je zastávka verejnej dopravy. Letisko je vzdialené približne 31 km.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel ponúka 95 apartmánov. Recepcia je otvorená 24 hodín. Pre hotelových hostí sú k dispozícii trezor, zmenáreň, lekárska pomoc a služba prebudenia. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku apartmánového hotela. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa. Pre väčšie pohodlie väčšina izieb má terasu, kde si môžete oddýchnuť. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kút je vybavený chladničkou. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu a TV. Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na terase môžu hostia využiť lehátka a slnečníky. Ak máte náladu na cvičenie, ponúka sa bocce a golf. Hotel ponúka rôzne vnútorné športové aktivity, ako je telocvičňa, bowling a gymnastika a biliard za poplatok. Kúpeľné zariadenia zahŕňajú kúpele a solárium. Animačný tím apartmánového hotela nastavuje zábavné programy pre deti i dospelých.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad kaviareň a bar. Hotel ponúka ubytovanie na noc s raňajkami a polpenziou ako rezervovateľný jedálenský servis. Denná raňajky a večere sa podávajú à la carte alebo vo forme menu. Okrem toho ubytovacie zariadenie poskytuje špeciálne stravovacie služby.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.3. - 12.3.2020
7 nocí
11.3. - 18.3.2020
7 nocí
17.3. - 24.3.2020
7 nocí
21.3. - 29.3.2020
7 nocí
25.3. - 1.4.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 1,5
Hodnotenia klientov: 3.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}