Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
18.09. - 25.09. Vybrať iný termín
668 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Skvelá pokojná poloha nad plážovou promenádou a piesočná pláž San Agustin, do ktorej sa dostanete za pár minút pešo cez krásne upravené terény. Vzdialenosť do Playa del Ingles je cca. 4,5 km (v blízkosti je autobusová doprava). Obchody a reštaurácie sú cca. 10 minút pešo.

Vybavenie: Fantasticky krásny komplex má 24 apartmánov a 16 štúdií, ktoré sú rozmiestnené na 8 poschodiach (výťah z 3.Podlaha).Príťažlivá architektúra tohto malého komplexu, ktorý krásne harmonizuje s terasovitou záhradou s prirodzeným kamenným vzhľadom, cez ktorého dlane-lemované cesty môžete dosiahnuť v promenáde a piesočná pláž San Augustin v žiadnom momente pozdĺž bazéna.V prípade otázok a požiadaviek je počas dňa k dispozícii recepcia.Wi-Fi pripojenie na recepcii je k dispozícii zdarma.V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sa nachádza slnečná terasa s bazénom, ležadlá a slnečníky.Odtiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na more a pláž San Agustin.

Rezervovať si zariadenia:
Štúdio s výhľadom na more: Štúdiá sú priateľské a atraktívne zariadené. Majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu s 2 lôžkami a spacím zariadením pre tretie osoby, kuchynský kút s kávovarom, chladničku, mikrovlnnú rúru, sprchu/WC, satelitnú TV s plochou obrazovkou, trezor (za poplatok) a zariadený balkón, od kde si môžete vychutnať fantastický výhľad na Atlantický oceán a zvuk mora.
K dispozícii aj ako typ B s obmedzeným množstvom.
Výhľad na more: Apartmány majú rovnaké vybavenie ako štúdiá, okrem samostatnej spálne a 2 stoličiek na zariadenej terase alebo balkóne. Tu si môžete vychutnať nádherný výhľad na more.
K dispozícii aj ako typ B s obmedzeným množstvom.

K dostaniu Jedlo: Iba izba: Bez stravovania.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: V blízkosti sa nachádza zdravotné a športové centrum za poplatok.

Hotelová služba: Ako darček na privítanie je pri príchode pripravená fľaša vody. Čistenie 5 krát týždenne (okrem kuchynského priestoru),
Uterák sa mení 2 x a posteľná bielizeň 1x za týždeň. Bezpečný za poplatok.

Poznámky: V prípade rezervácií len pre hotel, uveďte dátum príchodu alebo čas príchodu do objektu.

**
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Bezbariérové ​​izby nie sú k dispozícii.
**
Tel 0034 928760300
Fax. 0034 928761094
Len dospelí - iba pre dospelých nad 16 rokov.

Poznámka 2:
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 67.
V katalógu „Kanárske ostrovy“ zima 2019/20 na strane 67.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
18.9. - 25.9.2019
7 nocí
23.9. - 30.9.2019
7 nocí
24.9. - 2.10.2019
8 nocí
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
25.9. - 3.10.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}