Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
30.03. - 06.04. Vybrať iný termín
599 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Apartmány sa nachádzajú v turistickej oblasti Playa del Inglés, len pár minút od pláže. Nákupné centrá Yumbo a Kasbah s barmi, reštauráciami, obchodmi a nočnými klubmi sú vzdialené asi 5 minút a 10 minút. Kým letisko Gran Canaria nie je vzdialené cca. 35 km.

Vlastnosti:
95 apartmánov ponúka hosťom pohodlie a komfort. K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí. K dispozícii je trezor. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. Hotel má zariadenie s bezbariérovým prístupom. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.

Ubytovanie:
Ubytovanie je vybavené obývacou izbou, kuchyňou a kúpeľňou. Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť. Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke. Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynka má chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu a TV. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. Niektoré izby sú bezbariérové.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detským kútikom ponúka 2 bazény a je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua tréningy. Na terase sú k dispozícii pohodlné lehátka. V oblasti voľného času ponúka ubytovanie solárium a poplatok za tenis a minigolf.

Stravovanie:
Existuje bar.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.3. - 6.4.2020
7 nocí
14.4. - 21.4.2020
7 nocí
15.4. - 22.4.2020
7 nocí
16.4. - 23.4.2020
7 nocí
18.4. - 25.4.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 1
Hodnotenia klientov: 4.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}