Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena za osobu od
527 €
Žiadne skryté poplatky
12.12. - 19.12.2017
Vybrať iný termín

miesto:
Apartmány sa nachádzajú v turistickej oblasti Playa del Inglés, len pár minút od pláže. Nákupné centrá Yumbo a Kasbah, kde sa nachádzajú bary, reštaurácie, obchody a nočné kluby, sú vzdialené asi 5 alebo 10 minút. Letisko Gran Canaria je vzdialené asi 35 km.

Vlastnosti:
95 apartmánov ponúka hosťom pohodlie a pohodlie. K dispozícii je výťah s väčšinou podlaží k dispozícii. V hoteli je trezor. K dispozícii je káblové pripojenie na Internet (za príplatok). Hotel má zariadenie s bezbariérovým prístupom. V supermarkete si môžete kúpiť tovar pre vaše každodenné potreby. Záhrada poskytuje ďalší priestor pre relaxáciu a rekreáciu vonku.

Ubytovanie:
Ubytovanie je vybavené obývacou izbou, kuchyňou a kúpeľňou. Základné vybavenie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacom gauči. Samostatné spálne sú ďalšou možnosťou rezervácie. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kút zahŕňa chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt, vrátane pripojenia na internet, telefónu a TV. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. Niektoré izby sú bezbariérové.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detským kútikom ponúka 2 bazény a je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelnú aquatraining. Na terase sú k dispozícii pohodlné lehátka. V rekreačnej oblasti ponúka ubytovanie solárium a tenis a minigolf.

Stravovanie:
Existuje bar.

Kreditné karty:


Poznámka:
Obdržíte službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (z hľadiska stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ nebudú poskytnuté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte nocľah s raňajkami (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (ako solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a podlieha poplatkom a poplatkom, pokiaľ nie je v opise uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť dodatočné náklady, napr. mestskou daňou, kultúrnymi dotáciami atď. Výška čiastky určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 1

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu