Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Appartements Don Pedro
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: V centre Playa del Inglés, ale na relatívne pokojnom mieste. Nákupné centrá La Sandia, Yumbo Center a Cita sú v pešej vzdialenosti. Na pláž Playa del Ingles sa dá dostať po schodoch v cca. 300 m.

Vybavenie: Podkovovitý komplex má 24 jednotiek, recepciu (zaberajúci deň za hodinu), Wi-Fi za poplatok. Vonku sa nachádza bazén (vyhrievaný v zime), samostatný detský bazén (vyhrievaný v zime), so slnečnou terasou, lehátkami a slnečníkmi. Bazén na biliard (na zálohu a za poplatok).

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán 1 spálňa: Priateľsky zariadené apartmány majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu so spálňou pre 3. osobu, samostatnú spálňu, kuchynský kút, mikrovlnnú rúru, hriankovač, rýchlovarnú kanvicu, kávovar, satelitnú TV zadarmo, trezor, malý ventilátor, WC, sušič vlasov a zariadenú terasu.
Apartmán s 2 spálňami: Vybavený ako jednopokojové apartmány, ale s druhou samostatnou spálňou a zariadenou terasou alebo balkónom.

Možnosť rezervácie jedál: Jednodňové ubytovanie, nocľah s raňajkami alebo polpenzia: raňajky a večera v jedálni sú v opačnom prípade. El Palmar pre hostí je v čase raňajok a večere rôzne jedlá.

Oficiálne trieda: 2 Keys

Zábava: početné možnosti zábavy v nákupných centrách v oblasti.

Šport za poplatok: Početné možnosti zábavy v nákupných centrách v oblasti. Rôzne vodné športy na pláži miestnych poskytovateľov.

Hotelová služba: upratovanie 5x týždenne (okrem kuchynského kútika), posteľná bielizeň raz týždenne, výmena uterákov 3x týždenne. Bazén na biliard (za poplatok).

Poznámky: Systém pre deti/Dojčatá mladšie ako 13 rokov z bezpečnostných dôvodov nie je možné rezervovať.
***
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Bezbariérové ​​izby nie sú k dispozícii.
***
Schauinsland-travel organizátor Kategória: 3 slnko vďaka popularite faktor.
***
Domáce zvieratá nie sú povolenéTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}