Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Apartments Las Walkirias Resort
* * * * *

10.07. - 17.07.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
641 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
19.7. - 26.7.2018
7 nocí
19.7. - 28.7.2018
9 nocí
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
25.7. - 2.8.2018
8 nocí
Vlastnosti:
Ubytovanie má celkom 36 izieb. Hotel ponúka lobby a recepciu. Jednotlivé podlažia je možné dosiahnuť pohodlne výťahom alebo schodiskom. Ponuka zahŕňa starostlivosť o deti. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. Hostia, ktorí prídu autom, môžu zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
Ubytovanie je vybavené kuchyňou a kúpeľňou. Balkón je štandard väčšiny izieb a ponúka ďalší priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. K dispozícii sú oddelené spálne. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kút zahŕňa chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Rôzne komunikačné a zábavné zariadenia poskytujú komfortné vybavenie s pripojením na internet, telefónom, televízorom a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detským kútikom je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelnú aquatraining. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a tieňované slnečníky. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Variety ponúkajú rôzne ponuky, vrátane sauny a masáže.

Stravovanie:
K dispozícii je jedáleň.

Kreditné karty:


Poznámka:
Obdržíte službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (z hľadiska stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ nebudú poskytnuté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte nocľah s raňajkami (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (ako solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a podlieha poplatkom a poplatkom, pokiaľ nie je v opise uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť dodatočné náklady, napr. mestskou daňou, kultúrnymi dotáciami atď. Výška čiastky určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR