Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena za osobu od
558 €
Žiadne skryté poplatky
05.12. - 13.12.2017
Vybrať iný termín

miesto:
Apartmánový hotel sa nachádza v hlavnom meste ostrova Gran Canaria, Las Palmas, iba 30 metrov od Las Cateras pláže. Odtiaľ, verejná doprava je ľahko prístupná, takže hostia môžu ľahko preskúmať každý kút ostrova. Mnoho barov, krčiem a reštaurácií sa nachádza v bezprostrednom okolí, nákupné centrum El Muelle je iba 15 minút od hotela a ponúka mnoho obchodov, reštaurácií a kín. Autobusová stanica San Telmo je asi 5 km a obľúbené letovisko Playa del Ingles 55 km ďaleko. Gran Canaria letiska je asi 25 km ďaleko.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel má 48 bytov. V obytných priestoroch, hostia sú vítaní v 24-hodinová check-in/out službu v lobby s 24-hodinová recepcia a. Dosiahnuté jednotlivé poschodia sú prístupné výťahom alebo po schodoch. Rôzne zariadenia a služby - trezor, TV miestnosť, lekárska pomoc a izbová služba - ponúkol rovnako. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch.

Ubytovanie:
Obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa sú zahrnuté v miestnosti. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor pre oddych a relaxáciu počas pobytu. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Výhodou v izbe má chladničku. Práčka je k dispozícii pre väčšie pohodlie cestujúcich. Nastavenie je doplnený o prístup k internetu, telefón, TV, rádio a stereo. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu.

Šport/Zábava:
Lehátka a slnečníky zaručujú relaxačné hodín. Ako športové či rekreačné príležitosti solárium je k dispozícii za poplatok.

Stravovanie:


Kreditné karty:
Kreditné karty sú prijímané: Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu