Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
22.09. - 06.10. Vybrať iný termín
607 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Hotel Altamar sa nachádza cca. 2 km od pláže Amadores. Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok. Mesto Portoriko je cca. 3 km ďaleko. Najbližšie obchody sú cca. 200 m od hotela, supermarket je cca. 20 metrov na dosiahnutie. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 200 metrov. Nasledujúci nočný klub je tiež vzdialený asi 200 metrov. Mobilita na dovolenke, okrem neďalekého požičovňa áut, zahŕňa aj taxi hodnosť a autobusovú zastávku asi 20 metrov od hotela. Letisko (LPA) je cca. Vzdialenej 48 km.
Vlastnosti:
Tento 3,5-hviezdičkový hotel, ktorý bol zrekonštruovaný v roku 2008, má 257 izieb. Ponúka hosťom 24-hodinovú recepciu, lobby, malý supermarket, parkovisko (zdarma) a zmenáreň. Pre telesnú pohodu poskytuje reštaurácia. V hotelovom bare môžete stráviť večerný deň. Prístup k internetu môžu využiť hoteli hostia za poplatok. Okrem toho hotel má konferenčnú miestnosť. Služba concierge je zadarmo. Služba prania je za poplatok.
pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa 2 sladkovodné bazény s oddeleným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Osviežujúce nápoje je možné prijať priamo pri bare pri bazéne.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: Biliard. Golfové ihrisko sa nachádza 2 km od hotela. Zábava pre dospelých: zábavný program s večernými predstaveniami. Dospelý herňa. Pre zábavu malých hostí je k dispozícii detské ihrisko. Starostlivosť o deti: animačný program pre deti.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Kreditné karty: Visa, cestovné šeky, Euro/MasterCard a American Express.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.9. - 6.10.2019
14 nocí
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
26.9. - 6.10.2019
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}