Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
22.09. - 22.09. Vybrať iný termín
0 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Plážový hotel Acapulco je vzdialený cca. 200 m od piesočnatej pláže.Mesto San Agustín je vzdialené cca. 2 km ďaleko.Supermarket je po cca. 200 m.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 2 km.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 5 km.Ďalšie možnosti zábavy, ako napríklad divadlo, sa nachádzajú približne 50 km od ubytovacieho zariadenia.Nasledujúce atrakcie sú v dosahu: Holiday World (6 km), Palmitos Park (15 km) a Aqualand (10 km).Okrem neďalekého požičovne požičovne áut, taxi rank a autobusovej zastávky vzdialenej približne 500 metrov zabezpečujú mobilitu na dovolenke.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 1 km ďaleko.Letisko (LPA) je cca. Vzdialenej 26 km.
Vlastnosti:
Jednopodlažný hotel s jedným kľúčom má celkom 49 izieb. Hosťom ponúka recepciu (príchod od 13:00, odchod do 11:00), vstupnú halu, trezor (za poplatok) a zariadenie na výmenu peňazí. Pre telesnú pohodu poskytuje reštaurácia. V hotelovom bare môžete stráviť rušný deň.
pool:
Vonkajšia časť hotela v stredomorskom štýle má bazén. Dáždniky sú tu k dispozícii zadarmo.
Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: Tenis (môžu sa účtovať poplatky, asi 8 km ďaleko). O cca. 3 km od hotela sa ponúkajú vodné športy (niektorí miestni dodávatelia). Golfové ihrisko je od hotela vzdialené 8 km. Požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina a španielčina. Kreditné karty: Visa a Euro/MasterCard. Hotel je gay priateľský.
Štandardný apartmán:
S jedným lôžkom, rozkladacím gaučom ako prístelka, balkónom alebo terasou, trezor (za poplatok), satelitná TV, TV s platenou TV. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.
Štandardný apartmán (2 spálne):
S jedným lôžkom, rozkladacím gaučom ako prístelka, balkónom alebo terasou, trezor (za poplatok), satelitná TV, TV s platenou TV. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
28.9. - 6.10.2019
7 nocí
29.9. - 6.10.2019
7 nocí
13.11. - 20.11.2019
7 nocí
27.11. - 4.12.2019
7 nocí
4.12. - 11.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 1
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}