Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
13.11. - 20.11. Vybrať iný termín
531 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Štandardný apartmán:

S jedným lôžkom, rozkladacím gaučom ako prístelka, balkónom alebo terasou, trezor (za poplatok), satelitná TV s platenou TV. (ASD). Môžete si tiež rezervovať apartmány s výhľadom na more (A1M).Štandardný apartmán (2 spálne):

S jedným lôžkom, rozkladacím gaučom ako prístelka, balkónom alebo terasou, trezor (za poplatok), satelitná TV s platenou TV. (A2P). K dispozícii sú tiež apartmány s 2 spálňami a výhľadom na more (A2M).Poloha: Nachádza sa asi 200 m od piesočnatej pláže.Najbližšie mesto San Agustin je vzdialené asi 2 km.Do 200 metrov sa dostanete k supermarketu.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 2 km.Pre vašu večernú zábavu je vzdialený nočný klub asi 5 km.Ďalšie možnosti zábavy, ako napríklad divadlo, sa nachádzajú približne 50 km od ubytovacieho zariadenia.Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od svetov Holiday World (6 km), Palmitos Park (15 km) a Aqualand (10 km). Taxi a autobusová zastávka vzdialená asi 500 metrov poskytujú mobilitu v najkrajšom ročnom období.V prípade lekárskej starostlivosti je asi 1 km od nemocnice.Letisko (LPA) je vzdialené cca. 26 km ďaleko.

Vybavenie: Tento jednopodlažný plážový hotel sa skladá z celkom 49 izieb. Je vybavený recepciou (check-in od 13:00, check-out do 11:00), lobby, trezorom (za poplatok) a zmenou meny. Pre telesnú pohodu poskytuje reštaurácia. V hotelovom bare môžete stráviť rušný deň. Vonkajšia časť hotela v stredomorskom štýle má bazén. Tu si môžete požičať dáždniky zadarmo.

Šport a zábava:
  • Športové a zábavné aktivity: Tenis (môžu byť stanovené poplatky, asi 8 km ďaleko)
  • V cca. 3 km od hotela sú ponúkané vodné športy (čiastočne miestni poskytovatelia)
  • Golfové ihrisko je od hotela vzdialené 8 km
  • požičovňa bicyklov


Polpenzia: raňajky a večere.

Raňajky: raňajky formou bufetu.

Všeobecné informácie:
  • Jazyky služby: angličtina, nemčina a španielčina
  • Kreditné karty: Euro/MasterCard a Visa
  • Hotel je gay priateľský
  • Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.


Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
13.11. - 20.11.2019
7 nocí
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
24.11. - 1.12.2019
7 nocí
27.11. - 4.12.2019
7 nocí
28.11. - 5.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 1
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}