Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel SBH Nautilus Beach
* * * * *

15.11. - 22.11. Vybrať iný termín
681 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Štandardná jednolôžková izba (balkón alebo terasa): Vybavená balkónom alebo terasou, trezorom (za príplatok), satelitnou TV, individuálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.

Štandardná jednolôžková izba (balkón alebo terasa, čiastočne výhľad na more): S balkónom alebo terasou, trezorom (za poplatok), satelitnou TV, individuálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.

Štandardná izba (balkón alebo terasa): Vybavená balkónom alebo terasou, trezorom (za príplatok), satelitnou TV, individuálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.

Štandardná izba (balkón alebo terasa, single s dieťaťom): S balkónom alebo terasou, trezorom (za poplatok), satelitnou TV, individuálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.

Štandardná izba (balkón alebo terasa, čiastočne výhľad na more): zariadené s balkónom alebo terasou, trezorom (za poplatok), satelitnou TV, individuálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.

Poloha: Pláž SBH Nautilus je cca. 150 m od piesočnatej pláže Costa Calme Beach.Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.Najbližšie mesto Jandia je vzdialené asi 20 km.Na nákupy sa nachádzajú rôzne obchody a supermarket asi 300 metrov od hotela.Najbližšie reštaurácie a bary sú taktiež vzdialené asi 300 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 300 metrov.Od hotela sa môžete dostať k nasledujúcim pamiatkam a atrakciám: Oasis Park (8 km), Cotillo (90 km), Playa de Sotavento (10 km), Cofete a Betancuria.Autopožičovňa a taxík, rovnako ako autobusová zastávka vzdialená asi 300 metrov, poskytujú mobilitu v najkrajších ročných obdobiach.V prípade lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 68 km ďaleko.Letisko (FUE) je cca. 65 km ďaleko.

Vybavenie: Tento 4-hviezdičkový hotelový komplex pozostáva z celkom 160 izieb.Ponúka hosťom recepciu (check in od 14:00, check out do 12:00), lobby bar, klimatizácia, obchod, bezplatné parkovisko a zmenáreň.Reštaurácia (klimatizovaná) a snack bar zabezpečujú vaše fyzické pohody.V celkovom počte 3 bary môžete večer zaobchádzať v útulnej atmosfére.Hotelové Wi-Fi je možné využiť za poplatok.Vonkajší priestor hotela zahŕňa 5 sladkovodných bazénov a samostatný detský bazén.Tu si môžete zadarmo požičať stoličky a dáždniky.Lekárska služba je za poplatok.Na požiadanie sa hostia môžu ráno prebudiť z personálu hotela.

Šport a zábava:
  • Šport a zábava: stolný tenis, tenis (za poplatok), aerobik, volejbal a biliard
  • požičovňa bicyklov
  • Wellness ponúka: sauna, vírivka a masáže za poplatok.
  • Zábava pre dospelých: zábavný program s večernými predstaveniami. Dospelý herňa.


Deti:
  • Detské ihrisko
  • Starostlivosť o deti: animačný program pre deti (od 4 do 12 rokov)


All inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 11:00 do 23:00 vrátane.All-inclusive Plus:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 11:00 do 23:00 vrátane. Dodatočný ovocný kôš a voda pri príchode. Župany a papuče, kávovar/čaj na izbe, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a trezory. Preferovaná rezervácia v tematickej reštaurácii (1x za pobyt).Všeobecné informácie:
  • Jazyky služby: angličtina, nemčina a španielčina
  • Kreditné karty: American Express, Visa a Euro/MasterCard
  • Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.


Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
15.11. - 22.11.2019
7 nocí
22.11. - 29.11.2019
7 nocí
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}