Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
27.11. - 04.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
532 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v meste Costa Calma, asi 900m od pláže. Vo vzdialenosti asi 900 metrov sú k dispozícii zábavné zariadenia. Najbližšia atrakcia je Cofete (43 km). Najbližšie mesto Gran Tarajal je vzdialené asi 29 km. Letisko: FUE približne 65 km.

Vlastnosti:
Hotel sa skladá z hlavných a niekoľkých prístavov a má 166 izieb rozložených na 2 podlažiach. Interiér zahŕňa lobby, recepciu (24 hodín) a trezor (za poplatok), ako aj internetový kútik. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Izby majú vaňu alebo sprchu/WC s sušičom vlasov, oddelenú obývaciu izbu, spálňu s dvoma lôžkami, dve rozkladacie pohovky, satelitnú TV, telefón, mini chladničku, trezor a balkón alebo terasu.
Dvojlôžková izba s 2 lôžkami sú väčšie a väčšie.

Ekonomické izby sú zvyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od miesta, veľkosti a vybavenia od štandardných izieb. Toto rozdelenie je na hoteliér priamo na mieste.

Suity: S rovnakými funkciami ako izby, majú tiež oddelenú spálňu a oddelenú obývaciu izbu.

Ekonomické suity sú zvyčajne suity, ktoré sa môžu odlišovať od miesta, veľkosti a vlastností od štandardných apartmánov. Toto rozdelenie je na hoteliér priamo na mieste.

Junior suity: Sú vybavené ako suity, pre jednu osobu s dieťaťom.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive;
Raňajky, obedy a večere formou bufetu;
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje s jedlom av bare pri bazéne od 10.30 do 18.00 a bar v hoteli od 18.00 do 23.00. Občerstvenie, pečivo a zmrzlina popoludní.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Opatrovanie detí (za poplatok)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Za poplatok: basketbal, biliard, stolný tenis, volejbal, telocvičňa, tenis, masáže
- Miestni promotéri ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok): Golfové ihrisko

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - domácnosť
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj lekárske informácie pre nemeckých občanov na internete na iných národnostiach. Kontaktujte prosím miestne zastupiteľstvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné, aby si dospelý rezervoval let spoločnosti Ryanair a rezervoval miesto vedľa svojho dieťaťa, keď cestoval ako cestujúci s dieťaťom mladším ako dvanásť rokov. Ktoré miesta už môžete vyhradiť môžete nájsť v časti Moje rezervácie.

V prípade, že budete potrebovať ďalšiu rezerváciu sedenia pre sprevádzajúce osoby, urobte rezerváciu sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy cez VACATION a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete pred 4 hodinou ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Transfer Poznámka:


Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.

Dotknuté miesta: Calete de Fuste, Corralejo, El Catillo, Morro Jable, Nuevo Horizonte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR