Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel R2 Romantic Fantasia Suites
* * * * *

22.11. - 29.11. Vybrať iný termín
625 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Na vynikajúcom mieste v bezprostrednej blízkosti dlhej čiernej lávovej/kamennej pláže Tarajalejo. Prístup je cez promenádu, ktorá je vzdialená 100 metrov. Útulná rybárska dedina s barmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialená cca. 300 metrov od hotela. Autobusová zastávka je aj po cca. 300 m.

Vybavenie: Designový hotel Bahia Playa predstavuje svoj exkluzívny produkt na nezabudnuteľný čas spoločne. Vyberte si jedinečné nové apartmány s moderným dizajnom a zažite romantický scenár v bezprostrednej blízkosti tmavých lávových piesočných pláží Tarajalejo na Fuerteventura. Exkluzívny bar Romantic Fantasia s chill-out terasou (výlučne pre hostí romantických Fantasia Suites a Romantic Fantasia Dream zariadenia), súkromný bazén (lehátka a slnečníky zadarmo), ktorý zapadá do krásne upravenej záhradnej krajiny a 6 exteriérových víriviek sú k dispozícii zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Romantické izby: Romantické izby sa nachádzajú v bungalovoch a majú moderné vybavenie, ako je kúpeľňa s veľkou spoločnou vaňou pre 2 osoby s integrovanou sprchou, WC, oddelená spálňa, klimatizácia (centrálne riadená), plazmová televízia, telefón, trezor , Minibar (prázdny), kanvica na prípravu čaju a kávy a terasu. Exkluzívny prínos hotela Romantic Fantasia Suites vás privedie nielen s čerstvým čokoládovým ovocím a šumivým šumivým vínom pri príchode, ale aj rýchlejšie vám poradí srdce s večerou v romantickej atmosfére a jemným sviečkovým svetlom. 1 večera na rezerváciu/pobyt (pri rezervácii). Možno rezervovať aj na jedno použitie.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky formou bufetu, obed formou bufetu, večere formou bufetu, nápoje od 10: 30-23 hodín, voda, káva, čaj, nealkoholické nápoje, čapované pivo, víno a rôzne miestne alkoholické nápoje podľa mapy. Stravovanie sa uskutočňuje v komplexe Bahia Playa.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Wellness: Tieto dve wellness zariadenia sú rezervované výhradne pre hostí hotela Romantic Fantasia Suites za špeciálnu cenu. Rezervácia a platba na mieste.
Najvyššia I: čokoládová relaxačná masáž chrbta
Masáž tváre Aloe Vera, masáž chrbta AURA Stone. Cena € 95, -p.
Supreme II: ako Supreme I, plus oceánska hydromasáž a relaxačná masáž nôh. Cena € 140 p.P.
Trvanie žiadostí o 25 minút
"Milostný balík" (vrátane) Mierne mlieko z tela aloe vera a upokojujúci mandľový masážny olej vás zaobchádza s drevenou hudbou nezabudnuteľnou jednotnosťou, ktorá často neumožňuje každodenný život.Oddýchnite si a oddýchnite si v jednej z vonkajších víriviek alebo si vychutnajte atmosféru atmosféry v VIP Spa Love Night.Návšteva kúpeľov sľubuje čistú relaxáciu a dokončuje vynikajúcu ponuku.Wellness oblasť so saunou, relaxačný bazén, turecká parná kúpeľ, ľadová fontána, termálne plážové stoličky, masáže, špeciálne procedúry k dispozícii za poplatok.Raz týždenne v noci kúpeľov s chill out hudbou a svetlo sviečok.Šálka ​​šumivého vína sa podáva (podľa vymenovania a podľa dostupnosti).Pri rezervácii FUE004W je zahrnutý denný vstup do kúpeľného areálu (vstup na mieste cca 12 € p.P./day).Vstupné od 16 rokov.Všetky žiadosti sú za poplatok.

Hotelové služby: Bazénový bazén zdarma, proti vkladu, za poplatok.
Hostia môžu využiť zariadenia komplexu Bahia Playa.
Parkovanie je bezplatné a závisí od dostupnosti pred hotelom.

Poznámky: Rezervovateľný od 16 rokov. žiadne deti/deti nie sú povolené. Hostia môžu využívať všetky zariadenia hotela Design Hotel Bahia Playa (FUE258).
Domáce zvieratá nie sú povolené!
Recepcia sa nachádza v hlavnej budove R2 Design Bahia Playa.

Poznámka 2:
*******************
Hotel Bahía Playa
Romantic Fantasia Suites
Avd. de las Palmeras, s/n
36629 Tarajalejo
Tuineje
Fuerteventura
Telefónne číslo: 0034/928161001
Fax: 0034/928161028
V katalógu "Design Style" na strane 80.
V katalógu "Kanárske ostrovy" zima 2018/19 na strane 122.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 112.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.11. - 29.11.2019
7 nocí
22.11. - 30.11.2019
8 nocí
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
27.11. - 4.12.2019
7 nocí
29.11. - 7.12.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}