Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

R2 Romantic Fantasia Dream
* * * * *

03.01. - 10.01. Vybrať iný termín
663 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Objekt patrí k Design Hotelu Bahia Playa, ktorý je oddelený len promenádou z dlhej, čiernej lávovej pieskovej/kamennej pláže Tarajalejo. Útulná rybárska dedina s barmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialená cca. 300 metrov od hotela. Autobusová zastávka je aj po cca. 300 m.

Vybavenie: Hotelový reťazec R2 víta romantických dovolenkárov aj v oblasti "Romantický Fanatasia Dream".Nový koncept kombinuje vaše oddychové dni na pláži v Tarajaleju s milými okamihmi pod tmavým slnkom Fuerteventura.Vychutnajte si náš exkluzívny produkt v snové zmyslovosti a vychutnajte si jedinečný komfort v novo zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách v modernom dizajne.Romantický balíček taví vaše srdce lásky a sľubuje sladké potešenie a romantickú vybavenosť pre váš dokonalý pobyt.Hostia môžu využívať všetky zariadenia hotela Design Hotel Bahia Playa (FUE258).Exkluzívny bar Romantic Fantasia s chill out terasou (výlučne pre hostí Romantic Fantasia Suites a Romantic Fantasia Dream zariadení), súkromný bazén, ktorý zapadá do krásne upravenej záhrady a niekoľko vonkajších víriviek sú tiež k dispozícii zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Double: Luxusne vybavené dvojlôžkové izby majú klimatizáciu (centrálne riadené), telefónom, kúpeľňou/WC, satelitný TV, mini-bar (prázdny), trezorom (za poplatok) a terasou.
Double Superior: Vybavená Avšak, ako dvojlôžkové izby s balkónom. K dispozícii aj pre jednorazové použitie.
Výhľad na bazén rezerváciu dispozícii.
Romantický balíček: Romantický balíček je povinný pre všetky rezervácie. Exkluzívny prínos romantického balíčka vás nielen zviesť s čerstvým čokoládovým ovocím a šumivým šumivým vínom pri príchode, ale bude tiež robiť vaše srdce poraziť rýchlejšie s večerou v romantickej atmosfére a jemným sviečkovým svetlom. 1 večera na rezerváciu/pobyt (pri rezervácii).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere v bufetovom štýle s ukážkou varenia, popoludňajšie občerstvenie v reštaurácii, nápoje od 10: 30-23 hodiny (voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj, čapované pivo, víno a rôzne miestne alkoholické nápoje podľa mapy). Stravovanie sa uskutočňuje v hoteli Bahia Playa. Páni sú požiadaní, aby na večeru nosili dlhé nohavice.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Wellness: kúpeľná oblasť sa nachádza v hoteli Bahia Playa so saunou, relaxačným bazénom, tureckým parným kúpeľom, ľadovou fontánou, termálnymi lehátkami, masážami a špeciálnymi procedúrami za poplatok. Pri rezervácii FUE444W je zahrnutý denný vstup do kúpeľov. Vstupné od 16 rokov. Žiadosti sú za poplatok.

Hotelové služby: Bazénový bazén zdarma, proti vkladu, za poplatok.
Parkovanie je bezplatné a závisí od dostupnosti pred hotelom.
Wi-Fi zdarma v hotelovej recepcii. (R2 Design Hotel Bahia Playa)

Poznámky: Možno rezervovať od 16 rokov. Žiadne deti/deti nie sú povolené. Hostia môžu využívať všetky zariadenia Design Hotel Bahia Playa (FUE258)
Recepcia sa nachádza v hlavnej budove R2 Design Bahia Playa.

***
Neexistuje žiadny bezbariérový prístup.

***
Romantické izby s romantickými sny Fantasia R2 sú rezervovateľné pod FUE004

Poznámka 2: Domáce zvieratá nie sú povolené!
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 116.
Katalóg "Canaries" Zima 2019/20 na strane 112.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
3.1. - 10.1.2020
7 nocí
3.1. - 11.1.2020
8 nocí
4.1. - 11.1.2020
7 nocí
6.1. - 13.1.2020
7 nocí
6.1. - 14.1.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}