Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
15.11. - 22.11. Vybrať iný termín
512 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza na fantastickom mieste na miernom kopci s úchvatným výhľadom na piesočnatú pláž na pobreží Costa Calma a na more. Po cca. 300 m sa dostanete po malej piesočnatej pláži a hlavnej pláži Costa Calma po cca. 500 m. Nákupné a zábavné možnosti Costa Calma sú len cca. 1,5 km ďaleko.

Vybavenie: Veľmi komfortný a priestranný hotel snov postavený v koloniálnom štýle a obklopený pôsobivými záhradami.Veľký hlavný bazén a takmer všetky 416 komfortne zariadených izieb majú bočný alebo priamy výhľad na more.Na cca. 32 000 m², tento hotel fascinuje s jeho tropickým, priestranným vonkajším priestorom s dvoma veľkými bazénmi (sladkou vodou), veľkolepou halou a bufetovou reštauráciou s veľkým, krásnym vonkajším priestorom.Okrem toho hostia nájdu lobby s výhľadom na impozantnú fontánu a more.Vonku je vyhrievaný detský bazén, priestory na opaľovanie, slnečné terasy s lehátkami a slnečníkmi a priestranný bazén/snack bar nad morom.Pre zábavu, tenis a krásne kúpele sú k dispozícii.Pre mladších hostí je k dispozícii detský klub, detské ihrisko a mini diskotéka.V hlavnom dome a piano bar, recepcia, bezplatné Wi-Fi v určitej časti hotela, výťahy, à la carte reštaurácia "Eden", ktorá sa nachádza v interiérovej záhrade s tropickými rastlinami na Kanárskych ostrovoch Dostupnosť za poplatok), tanečný bar s atraktívnymi večernými podujatiami.Mnoho pravidelných zákazníkov za 13 rokov hovorí o tomto jedinečnom hoteli.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba bez balkóna: Vkusne a komfortne zariadené izby sú vybavené satelitnou televíziou, telefónom, klimatizáciou (centrálne riadené), minibarom na vyžiadanie a za poplatok, trezor za poplatok, vaňou/sprchou/WC s fénom (typ D).
Za príplatok aj s bočným alebo priamym výhľadom na more. (Typ DM).
Dvojlôžková izba s balkónom a bočným alebo priamym výhľadom na more. (Typ 2 MB).
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba pre jednorazové použitie s rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba. Možno rezervovať ako typ D1O so Seitl, alebo priamy výhľad na more podľa dostupnosti, bez balkóna a typu 1MB s Seitl, alebo priamy výhľad na more po dostupnosti a balkón.
Royalsuite: Royalsuites sú cca. 65 m², majú obývaciu izbu a samostatnú spálňu, satelitnú TV, telefón, klimatizáciu (centrálne ovládanú), minibar na vyžiadanie za poplatok a trezor za poplatok, hydromasážnu vaňu, samostatný sprchovací kút a balkón. Hotel Royalsuites má rohové izby a čiastočne má bočný alebo priamy výhľad na more. Medzi ďalšie výhody patrí 1x za pobyt romantická večera v à la carte reštaurácii (menu s menu) vo štvrtok až nedeľu (v závislosti od dostupnosti a rezervácie).
Rodinná izba: Rodinné izby majú satelitnú TV, telefón, klimatizáciu (centrálne riadené), minibar na mieste a za poplatok, trezor za poplatok, vaňou/sprchou/WC s sušičom vlasov a balkónom alebo terasou. Tiež s oddeleným priestorom na spanie (niektoré bez výhľadu na more).
Romantické izby: Dvojlôžková izba s balkónom a bočným alebo priamym výhľadom na more. Fľaša šumivého vína, čokoládový nápoj a masážna sada rôznych krémov pri príchode. Špeciálna úprava lôžka 1x pri príchode a 1x za pobyt Raňajky na izbe (deň po príchode). Romantická večera v reštaurácii à la carte. Oddychujte od každodenného života počas kúpeľnej nočnej lásky (ručník, župan, papuče, sklenka šumivého vína v cene). Tieto izby sú výlučne rezervovateľné so schauinsland cestou pod RR2.

Možnosť rezervácie jedla: raňajky, polpenzia, plná penzia: bohaté a pestré raňajky a večere formou bufetu, denné varenie ako aj pravidelné: dodatočné poludnie je požadované príslušné oblečenie.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Sports patria: aerobik, lukostreľba, posilňovňa.

Šport za poplatok: 2 tenisové kurty, mini golf.

Detský program: detské ihrisko a mini klub od 4-12 rokov.

Wellness: Wellness centrum so saunou, tureckým kúpeľom a masážnymi sprchami za poplatok od 18 rokov. Pri rezervácii FUE167W je denný vstup do kúpeľov zahrnutých. Žiadosti sú za poplatok. Kúpeľný areál je v nedeľu zatvorený (vstup do kúpeľov je zdarma jedenkrát za pobyt).

Hotelové služby: Bazénové osušky a župany na recepcii sú k dispozícii na zálohe, za poplatok.
Parkovanie pred hotelom je k dispozícii zdarma (v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi zdarma v hoteli v danej oblasti.

Poznámky: Lagúna z morskej vody nie je použiteľná až do odvolania!
*******
Domáce zvieratá nie sú povolené!
*****************
adresa:
EL Granillo
35627 Costa Calma
Fuerteventura
Tel. 0034-928-546050
Fax 0034-928-876149
******************
Pre kódovanie FUE867 je pre rezervované obdobie zahrnutý neobmedzený vstup do Oasis Park. Podrobný popis nájdete tu

******************
Dostupné izby pre handicapovaných s sprchou sú k dispozícii na vyžiadanie (dvojlôžková izba bez balkóna).
Pláž je prístupná iba po schodoch.
******************
hodnotenie 4.5 Zľavy pre dôchodcov.
******************

Poznámka 2:
V katalógu "Kanárske ostrovy" Zima 2018/19 na strane 86.
V katalógu "Kanárske ostrovy" zima 2018/19 na strane 102.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 80.
V katalógu "Vysoká trieda" 2019 na strane 102.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
15.11. - 22.11.2019
7 nocí
22.11. - 29.11.2019
7 nocí
22.11. - 30.11.2019
8 nocí
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
29.11. - 7.12.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}