Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza na fantastickom mieste na miernom kopci s úchvatným výhľadom na piesočnatú pláž na pobreží Costa Calma a na more. Po cca. 300 m sa dostanete po malej piesočnatej pláži a hlavnej pláži Costa Calma po cca. 500 m. Nákupné a zábavné možnosti Costa Calma sú len cca. 1,5 km ďaleko.

Vybavenie: Veľmi komfortný a priestranný hotel snov postavený v koloniálnom štýle a obklopený pôsobivými záhradami.Veľký hlavný bazén a takmer všetky 416 komfortne zariadených izieb majú bočný alebo priamy výhľad na more.Na cca. 32 000 m², tento hotel fascinuje s jeho tropickým, priestranným vonkajším priestorom s dvoma veľkými bazénmi (sladkou vodou), veľkolepou halou a bufetovou reštauráciou s veľkým, krásnym vonkajším priestorom.Okrem toho hostia nájdu lobby s výhľadom na impozantnú fontánu a more.Vonku je vyhrievaný detský bazén, priestory na opaľovanie, slnečné terasy s lehátkami a slnečníkmi a priestranný bazén/snack bar nad morom.Pre zábavu, tenis a krásne kúpele sú k dispozícii.Pre mladších hostí je k dispozícii detský klub, detské ihrisko a mini diskotéka.bol otvorený v hlavnej budove deň a piano bar, recepcia, Wi-Fi zdarma v hotelovej výťahy, reštaurácia à la carte reštaurácie "Eden", ktoré sa nachádza v zimnej záhrade v určitej oblasti (s tropickými rastlinami z Kanárskych ostrovov niekoľkokrát týždenne na rezerváciu a poplatok za dostupnosť), tanečný bar s atraktívnou večerné akcie.Za tento jedinečný hotel hovorí mnoho stálych zákazníkov za 16 rokov.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba bez balkóna: Vkusne a komfortne zariadené izby sú vybavené satelitnou televíziou, telefónom, klimatizáciou (centrálne riadené), minibarom na vyžiadanie a za poplatok, trezor za poplatok, vaňou/sprchou/WC s fénom (typ D).
Za príplatok aj s bočným alebo priamym výhľadom na more. (Typ DM).
Dvojlôžková izba s balkónom a bočným alebo priamym výhľadom na more. (Typ 2 MB).
(Exclusive Schauinsland-travel) priobjednať s youR2oom balenia (typ YRD)
Patria sem nasledujúce služby:
1 fľaša vody na osobu a deň, Plážová taška ako darček, Welcomedrink Pícolo, Individuálny check-in na samostatnom mieste, Osobné prianie od vedúceho hotela, Pozdní odchod zdarma do 16 hodín, Žehlička a žehliaca doska v izbe, Čaj a káva, 10% zľava na kúpeľné procedúry, 2 bezplatné vstupy do kúpeľných priestorov za týždeň na osobu
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba na jedno použitie s rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba. Možno rezervovať ako typ D1O so Seitlom alebo s priamym výhľadom na more podľa dostupnosti, bez balkóna. Okrem toho, ako typ 1MB s Seitl, alebo priamy výhľad na more podľa dostupnosti a balkón.
Royal Suite: The Royal Suites sú cca. 65 metrov štvorcových, majú obývaciu izbu a oddelenú spálňu, satelitný TV, telefón, klimatizácia (centrálne riadené), minibarom a trezorom za poplatok poplatku, jacuzzi vaňou, samostatným sprchovacím kútom a balkónom. Royal Suites sú rohové izby a niektoré majú čiastočný alebo úplný výhľad na more. Dodatočné vybavenie, ako je 1x za pobyt romantickú večeru v reštaurácii a la carte (menu nastavenia) (A vrátane otvorené niekoľkokrát týždenne, v závislosti od dostupnosti a rezervácie).
Priobjednať youR2oom balenie (typ Y2R-Schauinsland-exkluzívne cestovanie).
Patria sem nasledujúce služby:
Plážová taška ako darček každý večer špeciálny domácnosti, 1 fľaša vody denne na osobu, navyše dva vankúše, 1 večeru ZADARMO v à la carte reštaurácii Eden (Open niekoľkokrát týždenne, na objednávku a dostupnosti, nápoje nie sú súčasťou.), 1 raz týždenne romantickú kúpeľ vo vírivke (ružových lístkov, sviečky a Cava), 5% zľava v reštaurácii Mirador del Bahia (bar pri bazéne) na potraviny a nápoje, plážový uterák výmena zadarmo welcome drink Picolo, Personalizované check-in v oddelenom priestore, Personal Blahoželanie od Hotel Director, neskorý check-out pre až 16 hodín zadarmo, žehlička a žehliaca doska na izbe, čaju a kávy, 12% zľava na kúpeľné procedúry, 2 prijímacie voľne v priestore SPA týždenne na osobu.
Rodinná izba: Rodinné izby majú 2 samostatné spálne a sú vybavené satelitnou TV, telefónom, klimatizáciou (centrálne riadené), minibarom na rezerváciu a za poplatok, trezorom za poplatok, kúpeľňou/sprchou/WC s fénom a balkónom alebo terasou (niektoré bez výhľad na more).
Romantické izby: Dvojlôžková izba s balkónom a bočným alebo priamym výhľadom na more. Fľaša šumivého vína, čokoládový nápoj a masážna sada rôznych krémov pri príchode. Špeciálna úprava lôžka 1x pri príchode a 1x za pobyt Raňajky na izbe (deň po príchode). Romantická večera v reštaurácii à la carte. Oddychujte od každodenného života počas kúpeľnej nočnej lásky (ručník, župan, papuče, sklenka šumivého vína v cene). Tieto izby sú výlučne rezervovateľné so schauinsland cestou pod RR2.
Young Traveler izby (k dispozícii od 05/01/20): rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s balkónom a výhľadom na more. Iba pre hostí 18-35 rokov. (Ako YAT).

Možnosť rezervácie jedla: raňajky, polpenzia, plná penzia: bohaté a pestré raňajky a večere formou bufetu, denné varenie ako aj pravidelné: dodatočné poludnie je požadované príslušné oblečenie.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive (rezervovaný pre príchody do 30/06/20): raňajky, obedy a večere formou bufetu s show varenie a tematické večery. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00, podľa AI mapy, v určitých obdobiach občerstvenie, popoludňajšia káva, čaj, koláče a pečivo, zmrzlina. Páni sú povinní nosiť dlhé nohavice na večeru.
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Sports patria: aerobik, lukostreľba, posilňovňa.

Športové a zariadenia: 2 tenisové kurty, minigolf, elektrické kolo servis.

Detský program: detské ihrisko a mini klub od 4-12 rokov.

Wellness: Wellness centrum so saunou, tureckými kúpeľmi a masážnymi sprchami k dispozícii za poplatok od 18 rokov. Pri rezervácii FUE167W je zahrnutý denný vstup do kúpeľov. Žiadosti sú za poplatok. (1x za pobyt voľný vstup do SPA oblasti).

Hotelové služby: Bazénové osušky a župany na recepcii sú k dispozícii na zálohe, za poplatok.
Parkovanie pred hotelom je k dispozícii zdarma (v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi zdarma v hoteli v danej oblasti.

Poznámky: Lagúna z morskej vody nie je použiteľná až do odvolania!
*******
Veľkosti izieb, to je približná veľkosť vrátane terasy alebo balkóna.
*******
Domáce zvieratá nie sú povolené!
*****************
Pri rezervácii zájazdu (bez O-kódovanie) je kolektívna prevod hotela. Ak sa požaduje priamy súkromný prenos, je to jednoduchá voľba k dispozícii. Viac informácií je k dispozícii na adrese alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie.
*************************
adresa:
EL Granillo
35627 Costa Calma
Fuerteventura
Tel. 0034-928-546050
Fax 0034-928-876149
******************
Pre kódovanie FUE867 je pre rezervované obdobie zahrnutý neobmedzený vstup do Oasis Park. Podrobný popis nájdete tu

******************
Dostupné izby pre handicapovaných s sprchou sú k dispozícii na vyžiadanie (dvojlôžková izba bez balkóna).
Pláž je prístupná iba po schodoch.
******************
Schauinsland-cestovný usporiadatelia kategórie: 4.5 sĺnk kvôli popularite faktor.
******************

Poznámka 2:
V katalógu „Kanárske ostrovy“ zima 2019/20 na strane 80.
Katalóg "High Class" v roku 2020 na strane 100.
Katalóg "Kanárske ostrovy" leto 2020 na strane 80.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}