Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
29.11. - 06.12. Vybrať iný termín
590 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel R2 Pájara Beach sa nachádza v dedinke Pajara na pobreží Costa Calma, s výhľadom na more na kopci, z ktorého sa cez jemne svahovú cestu/schody (asi 15-20 krokov) môžu dostať pláže a zátoky. Ideálne pre dokonalú dovolenku na pokojnom mieste. Vzdialenosť od letiska až k hotelu je cca. 70 km ďaleko.

Zariadenia: V hotelovej budove v tvare písmena U si môžete vychutnať očarujúce tyrkysové vody Costa Calma z takmer všetkých jeho komfortných izieb. Hotel má 387 izieb. S moderným vybavením a službami, tento 4-hviezdičkový hotel ponúka všetky druhy zábavy, 3 bazény, jeden pre deti a dva pre dospelých vrátane bazéna pre dospelých. Lobby bar, snack bar, dve reštaurácie.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, kozmetickým zrkadlom, klimatizáciou, písacím stolom, televízorom, telefónom, trezorom, minibarom (bez príplatku) a balkónom alebo terasou. Bočný alebo priamy výhľad na more s možnosťou rezervácie.
Prípadne ako dvojlôžková izba na jednorazové použitie s výhľadom na more.
Kráľovská suita s výhľadom na more: Pre náročných majiteľov ponúkame Royal Suites, ktoré vám ponúkajú pohodlný pobyt s každým luxusom, ktorý si môžete predstaviť pre skvelú dovolenku.Suita Royal má priestrannú terasu s nádherným výhľadom na more.Skladá sa z salónu, spálne a plne vybavenej kúpeľne s vírivkou a čiastočne oddelenej sprchy.Okrem toho si môžete vychutnať všetky VIP vybavenie, aby Váš pobyt v hoteli R2 Pájara Beach kompletný.Medzi VIP zariadenia patrí kávovar a rýchlovarná kanvica (čajová a instantná káva), 2 v izbe fľašková voda (denne), šumivé víno a ovocný kôš pri príchode a župany. (Povolanie: dospelí najmenej 2 až maximálne 3 alebo dospelí až do maximálne 2 detí až do maximálne 2)
Rodinná izba Výhľad na more: Hotel R2 Pájara Beach ponúka na dovolenku s rodinou alebo priateľmi rodinné izby s 2 spálňami. Všetky izby ponúkajú dostatok priestoru a sú vybavené všetkými druhmi vybavenia, ako je klimatizácia, telefón, minibar (prázdny), trezor a TV a kúpeľňa/WC. Majú tiež balkón alebo terasu s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti min 2 až max. 3 alebo dospelí do max. 3 deti max. 1)

Rezervovateľné jedlá: All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s teplou a studenou kuchyňou. Téma večery, show varenie, v určitých časoch. Občerstvenie a zmrzlina, popoludňajšia káva, čaj, koláč alebo pečivo, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10: 30-23 hodín. Požaduje sa vhodné oblečenie.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky formou bufetu, obed a večere studený/teplý bufet, tematické noci, show cooking, občerstvenie v bare pri bazéne, popoludňajšia káva, čaj, koláč alebo pečivo a zmrzlina od 15 do 18 hodín, mäkké a alkoholické nápoje od 10: 30-23 hodiny. Páni sú požiadaní, aby na večeru nosili dlhé nohavice.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Animačný program. Týždňové udalosti, z. B. Španielske grilovanie (počasie).

Zahrnuté športy: ihrisko na plážový volejbal, malý fitnescentrum

Šport za poplatok: škola potápania (externý poskytovateľ), tenis

Detský program: detská zábava (4-12 rokov), detské ihrisko

Wellness: za poplatok: Spa & Wellness s tureckým kúpeľom, fínska sauna, parné kúpele, jacuzzi, bublinkové lehátka a vodné tryskové systémy. Liečebné procedúry, wellness masáže a facials. Prehliadka hostí má každý týždeň voľný vstup do kúpeľov (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi v spoločných priestoroch vrátane

Poznámky: Kódovanie FUE803 zahŕňa neobmedzený vstup do Oasis Park za rezervované obdobie. Podrobný popis nájdete tu
*******************
C/Punta del Roquito, 6
35627 Costa Calma-Pájara
Fuerteventura
0034928 873 000
*******************
hodnotenie 4.5 Zľavy pre dôchodcov.
*******************
Na vyžiadanie sú k dispozícii 6 bezbariérových dvojlôžkových izieb (dvojlôžková izba).
Bezbariérový hotelový objekt.

Poznámka 2:
V katalógu "Kanárske ostrovy" zima 2018/19 na strane 88.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 82.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
29.11. - 7.12.2019
8 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
6.12. - 13.12.2019
7 nocí
6.12. - 14.12.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}