Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
14.01. - 21.01. Vybrať iný termín
733 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel R2 Pajara Beach sa nachádza na pobreží Costa Calma, s výhľadom na more na kopci, z ktorého, cez mierne svahovitom cesta/schodoch (asi 15 až 20 krokov) sa dosiahnuť pláže a zátoky. Ideálne pre perfektnú dovolenku v tichom prostredí. Vzdialenosť od letiska do hotela je cca 70 km.

Vybavenie: v tvare U cez hotelovej budovy možno považovať za každé zo svojich pohodlných izieb od očarujúce tyrkysové more Costa Calma takmer. V hoteli je 387 izieb. Vďaka moderným vybavením a službami, je to 4-hviezdičkový hotel ponúka všetky druhy zábavy, 3 bazény, dva (vyhrievaný v zime), pre deti aj pre dospelých. otvorený lobby bar, jedna hlavná reštaurácia a jedna à la carte reštaurácia snack bar niekoľkokrát týždenne, na vyžiadanie a podľa dostupnosti, za príplatok).
Osušky k dispozícii na recepcii za zálohu, výmena za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, kozmetickým zrkadlom, klimatizáciou, písacím stolom, televízorom, telefónom, trezorom, minibarom (bez príplatku) a balkónom alebo terasou. Bočný alebo priamy výhľad na more s možnosťou rezervácie.
Prípadne ako dvojlôžková izba na jednorazové použitie s výhľadom na more.
Kráľovský apartmán s výhľadom na more: Pre náročných hostí ponúkame kráľovské apartmány, ktoré ponúkajú pohodlný pobyt s každým mysliteľným luxusom pre vás stráviť nádhernú dovolenku. Royal Suite má priestrannú terasu s krásnym výhľadom na more. Jeho súčasťou je obývacia izba, spálňu a plne vybavenú kúpeľňu s vírivkou a sprchovacím kútom čiastočne oddelené. Hostia sa môžu tešiť aj na všetky VIP vybavenie, aby sa plne prísť k Hotel R2 Pajara Beach na vlastné náklady. VIP slúži na prípravu čaju/kávy, 2 fľaše vody na izbe (denne), šumivé víno a košík ovocia pri príchode, župany. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 3 dospelé osoby alebo až 2 deti do 2 ....)
Rodinná izba Výhľad na more: Hotel R2 Pájara Beach ponúka na dovolenku s rodinou alebo priateľmi rodinné izby s 2 spálňami. Všetky izby ponúkajú dostatok priestoru a sú vybavené všetkými druhmi vybavenia, ako je klimatizácia, telefón, minibar (prázdny), trezor a TV a kúpeľňa/WC. Majú tiež balkón alebo terasu s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti min 2 až max. 3 alebo dospelí do max. 3 deti max. 1)

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s show varenie a tematické večery. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00, podľa AI mapy, v určitých obdobiach občerstvenie, popoludňajšia káva, čaj, koláče a pečivo, zmrzlina. Páni sú nutné k večeri dlhé nohavice dostupných produktov (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Animačný program. Týždňové udalosti, z. B. Španielske grilovanie (počasie).

Zahrnuté športy: ihrisko na plážový volejbal, malý fitnescentrum

Športové a zariadenia: potápačská škola (externý poskytovateľ), tenis, Electric Bike Service.

Detský program: detská zábava (4-12 rokov), detské ihrisko

Wellness: za poplatok: Spa & Wellness s tureckým kúpeľom, fínska sauna, parné kúpele, jacuzzi, bublinkové lehátka a vodné tryskové systémy. Liečebné procedúry, wellness masáže a facials. Prehliadka hostí má každý týždeň voľný vstup do kúpeľov (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi v spoločných priestoroch vrátane
Zážitkový program pre všetkých hostí vrátane:
1 x týždenne Spa Love Night.
Nájdete tu romanticky vyzdobené prostredie so sviečkami a kvetmi. Ponúka tiež ovocné špízy, jahody a džúsy.
1x týždenne bude ponúknutá večera/Show Cooking "Varenie a Oleho", v ktorom si môžete dopriať jedlá z Kanárskych ostrovov.
Raz týždenne vám bude ponúknutý sprievodný kurz Zumba.
Raz týždenne sa koná Kanársky večer s
veľa rôznych kanárskych lahôdok a hudby.

Poznámky: ***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***
Pri kódovaní FUE803 neobmedzeného vstupu do prírody Oasis Fuerteventura po dobu rezervovaného je v cene. Podrobný opis možno nájsť tu
*******************
C/Punta del Roquito, 6
35627 Costa Calma-Pájara
Fuerteventura
0034928 873 000
*******************
Schauinsland-cestovný usporiadatelia kategórie: 4.5 sĺnk kvôli popularite faktor.
*******************
6 bezbariérová dvojlôžková izba k dispozícii na vyžiadanie (Double Side Sea View/DMS).
Bezbariérový hotelový objekt.

Poznámka 2:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 66.
Katalóg "Canaries · Madeira" Summer 2021 na strane 66.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.1. - 21.1.2021
7 nocí
21.1. - 28.1.2021
7 nocí
28.1. - 4.2.2021
7 nocí
4.2. - 11.2.2021
7 nocí
11.2. - 18.2.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}