Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
06.01. - 13.01. Vybrať iný termín
558 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa v najlepšom pláži Costa Calma. Pri odchode z hotela sa nachádzate priamo na kilometrovej, mierne svahovitom piesočnej pláži Costa Calma. Reštaurácie a obchody sú v pešej vzdialenosti v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Kompletne zrekonštruovaná od zimy 2019, pod nemeckým vedením stojí komplex s celkom 54 jednotkami na 3 poschodiach, má recepciu (otvorenú o hodinu) a individuálne zariadené apartmány, ktoré zapôsobia na ich mimoriadnu architektúru. Väčšina apartmánov je prístupná po schodoch. Komplex má nádherný výhľad na more. Osobitná pozornosť sa venuje plážovým uterákom (za poplatok), plážovým lehátkam za poplatok (miestny poskytovateľ), Wi-Fi (za poplatok), županom a výberu dovolenkového čítania.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán s 1 spálňou: Všetky apartmány majú obývacia izba s posedením a spací priestor pre 3. osobu, TV so satelitným príjmom a samostatnú spálňu s trezorom (za poplatok), plne vybavený kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou, WC a sušičom vlasov, balkónom alebo terasa. . Výhľad na more z balkóna alebo terasy k dispozícii za príplatok (kompletne zrekonštruovaného od zimy 2019)
Apartmán s 2 spálňami: rovnaké vybavenie ako apartmány s jednou spálňou, ale ďalšie druhá spálňa k dispozícii. (Kompletne zrekonštruovaný od zimy 2019) izieb, niektoré s výhľadom na more.
Apartmán s výhľadom na more 1 Spálne: apartmány s výhľadom na more 1 spálňou typu A Funkcia 1 spálňa byty nie sú zrekonštruované a majú výhľad na more.
Štúdio: Štúdiá majú kombinovaný obývacia izba/spálňa, trezor (za poplatok), kuchynský kút, sociálne zariadenie, niektoré majú balkón s úplným alebo čiastočným výhľadom na more. Štúdiá majú veľkosť cca. 10-12 m² a sú preto obzvlášť odporúčaný pre jedno použitie. Maximálna obsadenosť: 1 dospelý.

Rezervovateľné možnosti jedla: Len noc, Raňajky: Raňajky ako výber menu na predobjednávku. Zákazníci si môžu vybrať deň predtým medzi rôznymi prísadami, ktoré sa potom prídu nasledujúci deň ráno priamo do bytu/štúdia (8-9:30 hodiny, zoznam hostí na mieste, niektoré prísady za poplatok).

Oficiálne trieda: 2 Keys

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy prostredníctvom súkromných poskytovateľov na pláži za poplatok.

Popis cesty: Parkovanie v bezprostrednej blízkosti voľného miesta.
Z letiska odbočte na Morro Jable (FV2). Trasa Morro Jable je dobre označená. Vždy jazdíte rovno. Kedysi v Costa Calma prejdite okolo prvého kruhového objazdu a pokračujte smerom k Jandii. Po cca. 500 m prídete na ďalšie kruhové objazdenie, odbočte vľavo, držte vľavo a vezmite prvú ulicu vpravo.
Teraz vždy priamo zo smeru vody a prídete priamo do Maryvent.

Wellness: sauna a masáže za poplatok.

Hotelové služby: upratovanie a uterák zmien 3x týždenne a výmena posteľnej bielizne 1x týždenne. Využitie strojové umývanie a chlieb servisný poplatok. Plážové osušky (10 € vklad na uterák), župany a výber rekreačného čítanie sú k dispozícii zadarmo.
Parkovanie v bezprostrednej blízkosti zadarmo.

Poznámky: Upozorňujeme, že recepcia nie je obsadená nepretržite.
Otváracie hodiny sú nasledovné:
Po-So: 9:00 - 13:00 a 16:00 - 19:00
Ne: 10-13 hodín
Telefónne číslo recepcie:
0034/928547131
Mimo otváracích hodín je na recepcii číslo tiesňového volania, kde dostanete kód kľúčového trezoru.
*
adresa:
Maryvent
CALETA Mansa 13
35627 Costa Calma
FUERTEVENTURA/Španielsko
Tel 0034/928547131
e-mail:
*
Schauinsland-cestovný usporiadatelia kategória: 4 slnko vďaka popularite faktoru a veľmi dobré umiestnenie.
*
Bez domácich zvierat.
*
Objekt nie je bezbariérový.

Poznámka 2:
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 84.
V katalógu „Kanárske ostrovy“ zima 2019/20 na strane 84.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.1. - 13.1.2020
7 nocí
6.1. - 14.1.2020
8 nocí
8.1. - 15.1.2020
7 nocí
9.1. - 16.1.2020
7 nocí
10.1. - 17.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}