Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel R2 Design Hotel Bahía Playa
* * * * *

22.11. - 29.11. Vybrať iný termín
546 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Iba oddelená od promenády od dlhej, čiernej lávovej pieskovej/kamennej pláže Tarajalejo. Prístup je cez promenádu, ktorá je vzdialená 100 metrov. Útulná rybárska dedina s barmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialená cca. 300 metrov od hotela. Autobusová zastávka je aj po cca. 300 m.

Vybavenie: Designový hotel Bahia Playa sa v krátkom čase stal dôverným tipom pre všetky vekové kategórie (od 16 rokov). Navrhnutý v dizajne štýle hotel má 163 bytových jednotiek a je vybavený priestrannou vstupnú halu s recepciou, Wi-Fi (v cene) a reštaurácia s meniace svetlo, moderný, ktorý je vybavený pôsobivé svetelné prvky a tiež v dizajne štýle. Tiež je obľúbený bar a diskotéka v hlavnej budove, kde si hostia môžu zaobchádzať večer. Okrem toho má komplex dva sladkovodné bazény (jeden v zime vyhrievaný s krásnou drevenou terasou) a bar pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Kvalitne zariadené dvojlôžkové izby majú klimatizáciu (centrálne ovládané), telefón, vaňu/WC so sklenenou prednou spálňou, satelitnú TV, minibar (prázdne), trezor (za poplatok), balkón alebo terasu k moru, alebo bazén. Každá izba má svoj vlastný a pôsobivo osvetlený výhľad na krajinu. Výhľad na more je možné rezervovať za príplatok. Maximálna obsadenosť 2 dospelé osoby. Možno rezervovať aj na jedno použitie.
Juniorsuite: Sú rovnako vybavené ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie s malým posedením a môžu byť vybavené posteľou pre 3. osobu v prípade potreby, rovnako ako kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom. Výhľad na more je možné rezervovať za príplatok.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere v bufetovom štýle s ukážkou varenia, v určitých chvíľach občerstvenie, nápoje od 10: 30-23 hodiny (voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj, točené pivo, víno a rôzne miestne alkoholické nápoje podľa karty AI) , Páni sú požiadaní, aby na večeru nosili dlhé nohavice.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: animačný program, večerná zábava.

K športom patrí: kartové hry, čitáreň, stolný tenis, lukostreľba, aerobik, volejbal, telocvičňa.

Šport za poplatok: biliard, šípky a rôzne vodné športy za poplatok od miestnych poskytovateľov.

Wellness: Wellness areál so saunou, relaxačný bazén, turecký parný kúpeľ, ľadová fontána, termálne gauče, masáže, špeciálne procedúry za poplatok. Raz týždenne v noci kúpeľov s chill out hudbou a svetlo sviečok. Šálka ​​šumivého vína sa podáva (podľa vymenovania a podľa dostupnosti). Pri rezervácii FUE258W je zahrnutý denný vstup do kúpeľov (vstup na mieste cca 15 € denne/deň). Vstupné od 16 rokov. Žiadosti sú za poplatok.

Hotelový servis: Bazén na bazén zdarma, za poplatok za poplatok, zmena za poplatok
Parkovanie pred hotelom je k dispozícii zdarma (v závislosti od dostupnosti).

Upozornenia: Hotel je možné rezervovať pre hostí nad 16 rokov!
***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***
Bezbariérové ​​izby so sprchovacím kútom sú k dispozícii na požiadanie (suity Junior bez výhľadu na more).

Poznámka 2: Domáce zvieratá nie sú povolené!
*****************
adresa:
AVD. DE LAS Palmeras S/N
35629 Tarajalejo
Fuerteventura/Spain
Tel. 0.034-928.161.001
fax 0034-928.161.028
V katalógu "Štýl dizajnu" na strane 76.
V katalógu "Kanárske ostrovy" zima 2018/19 na strane 124.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 114.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.11. - 29.11.2019
7 nocí
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
29.11. - 7.12.2019
8 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}