Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel R2 Design Hotel Bahia Playa
* * * * *

11.12. - 18.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
589 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
20.2. - 27.2.2018
7 nocí
3.4. - 10.4.2018
7 nocí
10.4. - 17.4.2018
7 nocí
17.4. - 24.4.2018
7 nocí
Poloha: Iba oddelená promenádou od dlhej, čiernej lávovej pláže/kamennej pláže Tarajalejo. Prístup na promenádu ​​je vzdialený 100 metrov. Útulná rybárska dedina s barmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialená len 300 metrov. K dispozícii je tiež autobusová zastávka vzdialená len 300 m.

Vybavenie: Designový hotel Bahia Playa sa stal v krátkom čase tajným tipom pre všetky vekové skupiny (16 rokov a viac). Hotel má celkom 163 ubytovacích jednotiek a je vybavený priestrannou vstupnou halou s recepciou, internetovým kútikom (za poplatok), Wi-Fi pripojením (v cene), reštauráciou s meniacimi sa svetelnými vplyvmi, moderným dizajnom s pôsobivými svetelnými prvkami. Tiež je obľúbený bar a diskotéka v hlavnej budove, kde môžu hostia dokončiť večer. Okrem toho má komplex dva sladkovodné bazény (jeden v zime vyhrievaný a jeden s krásnou drevenou terasou) a bar pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby sú vybavené klimatizáciou (centrálne ovládané), telefón, kúpeľňa/WC so sklenenou prednou spálňou, SAT TV, malá chladnička, trezor (za poplatok) a balkón alebo terasu k moru, , Každá izba je vybavená súkromným a impozantne osvetleným výhľadom na krajinu. Výhľad na more je k dispozícii za príplatok. Tiež pre jednoúčelové rezervácie. Maximálna obsadenosť je 2 dospelé osoby.
Juniorsuite: Vybavené ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie s malými sedadlami a môžu byť vybavené spálňou pre 3. osobu, rovnako ako kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom. Výhľad na more je k dispozícii za príplatok.

Pri rezervácii all-inclusive:
All inclusive: raňajky, obed a večera v bufetovej forme so zobrazením, popoludňajšie občerstvenie v reštaurácii, nápoje od 10:30 do 23:00 (voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj, čapované pivo, víno a rôzne miestne alkoholické nápoje podľa karty AI) , Pánovia sú požiadaní, aby na večeru nosili dlhé nohavice.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: animačný program, večerná zábava.
R2 Experience Program:
V skúsenostiach R2 vás každý deň čaká nové prekvapenie: chvíle relaxácie, exkluzívne podujatia a nekonečné množstvo prekvapení plných kreativity a zmyselnosti, v ktorých ste hlavným hráčom. Utorok: Chill out Pool Night s koktaily a hudbou, Streda: Orientálna večera, štvrtok: Mesačný barbecue (typické grilovanie v Kanárskych ostrovoch), raňajky Tiffany (so šampanským, lososom a čerstvým ovocím), Sunday Love Love Night.

Šport vrátane: kartových hier, čitáreň, stolný tenis, lukostreľba, aerobik, volejbal, fitness.

Šport za poplatok: biliard, šípky a rôzne vodné športy za poplatok od miestnych poskytovateľov.

Ako sa tam dostať: Vyzdvihnutie/odchod v hoteli Bahia Playa (okrem nedele).

Wellness: Wellness areál so saunou, relaxačný bazén, turecký parný kúpeľ, ľadová fontána, termálne plážové stoličky, masáže, špeciálne procedúry za poplatok. 3x v týždni vstup do kúpeľného a wellness centra vrátane (celé týždne). Žiadosti o poplatok. Raz týždenne kúpeľná noc s chill out hudba a sviečky. Za týmto účelom sa podáva pohár šumivého vína (pred registráciou a dostupnosťou). Pri rezervácii FUE258W je denný vstup do kúpeľného areálu vrátane (vstupné cca 15 € na osobu/deň). Vstupné od 16 rokov. Boli zohľadnené 3 voľné dni. Žiadosti sú za poplatok.

***
Od 1.5.2018: Wellness oblasť so saunou, relaxačný bazén, turecký parný kúpeľ, ľadová fontána, termálne plážové stoličky, masáže, špeciálne procedúry za poplatok. Raz týždenne kúpeľná noc s chill out hudba a sviečky. Za týmto účelom sa podáva pohár šumivého vína (pred registráciou a dostupnosťou). Pri rezervácii FUE258W je denný vstup do kúpeľného areálu vrátane (vstupné cca 15 € na osobu/deň). Vstupné od 16 rokov. Žiadosti sú za poplatok.

Hotelové služby: bazénové uteráky zdarma, proti vkladu, za poplatok
Parkovanie pred hotelom je bezplatné (v závislosti od dostupnosti).

Poznámky: Dovolenka podľa vášho vkusu: S "Skúsenosti" vaše zmysly a vaše poschodia budú hýčkať. V utorok si môžete vychutnať koktaily pri bazéne s "Chill-out-Pool-Night" s relaxačnými zvukmi. Streda ponúka "orientálnu večeru" s ďaleko východnými lahôdkami v špeciálnom prostredí. Vo štvrtok budete na grilovacom a kanárskom jedle ochutnaní kulinárskymi špecialitami na "Barbecue Moonlight". Sobota začína s "Tiffany`s Breakfast" a začína so šampanským, lososom a čerstvým ovocím. V nedeľu relaxujte v kúpeľoch Panorama pri sviečkach, pohári šumivého vína a chill-out hudby v "Spa Love Night".
Hotel pre hostí k dispozícii viac ako 16 rokov!
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Poznámka 2: Domáce zvieratá nie sú povolené!
adresa:
AVD. DE LAS Palmeras S/N
35629 Tarajalejo
Fuerteventura/Spain
Tel. 0.034-928.161.001
fax 0034-928.161.028
V katalógu "Štýl dizajnu" na strane 76.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2017 na strane 128.
V katalógu "Kanárske ostrovy" zima 2017/18 na strane 130.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu