Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Occidental Jandia Playa (ex Ba
* * * * *

29.11. - 06.12. Vybrať iný termín
545 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Hotel Occidental Jandia Playa (ex Barcelo Jandia Playa), vhodný pre deti nad 2 roky, sa nachádza cca. 400 m od piesočnatej pláže.Na pláži slnečníky sú k dispozícii za poplatok.Mesto Puerto Del Rosario je cca. Vzdialenej 90 km.Najbližšie obchody sú cca. 2 km od hotela je supermarket po cca. 200 m.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 2 km.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 3 km.Ďalšie zábavné ponuky, ako napríklad kino, sú v cca. 75 km vzdialenosť k nájdeniu.K dispozícii sú nasledujúce turistické atrakcie: Cofete (24 km), Oasis Park (30 km), Betancuria (67 km), Cotillo/El Toston (108 km) a Dunas De Corralejo (prírodný park). asi 113 km).Okrem neďalekého prenájmu autopožičovne poskytuje aj taxi rank (asi 50 metrov) a autobusová zastávka (asi 100 metrov od hotela), ktorá poskytuje mobilitu na dovolenke.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 85 km ďaleko.Letisko (FUE) je cca. Vzdialené 85 km.
Vlastnosti:
Dvojpodlažný 4-hviezdičkový hotelový rezort pozostáva z hlavnej budovy a 9 prístavov a pozostáva z celkom 554 izieb.Je vybavený recepciou otvorenou 24 hodín (check in od 14:00, check out pred 12:00), lobby s barom, klimatizácia, trezor (za poplatok), divadlo, parkovisko (za poplatok) a možnosť výmeny peňazí.Reštaurácia (klimatizovaná) a snack bar zabezpečujú vaše fyzické pohody.V celkovom počte 4 barov môžete večer zaobchádzať v útulnej atmosfére.Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne.Prístup k internetu môžu využiť hoteli hostia za poplatok.Okrem toho hotel má konferenčnú miestnosť.Pranie a lekárska služba sú za poplatok.Hotel má tiež službu prebudenia.
pool:
Exteriér hotela zahŕňa bazén s oddeleným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Bar pri bazéne ponúka osviežujúce nápoje.
Stravovanie:
Raňajky formou švédskych stolov.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: Biliard, stolný tenis, plážový volejbal, volejbal, fitnes, tenis (poplatky platia asi 10 metrov) a basketbal. V cca. Vodné športy (čiastočne miestnymi dodávateľmi) sú vzdialené 400 metrov od hotela. Golfové ihrisko sa nachádza 1 km od hotela. Kúpeľné služby: Kúpeľné centrum so soláriom a masáže za poplatok. Zábava pre dospelých: zábavný program s večernými predstaveniami. Pre zábavu malých hostí je k dispozícii detské ihrisko. Starostlivosť o deti: animačný program pre deti.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina, francúzština a španielčina. Kreditné karty: Visa, Euro/MasterCard, debetná karta, Diners Club a American Express.
* Kúpele s príplatkom
* Telocvičňa pre dospelých je zadarmo
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
6.12. - 13.12.2019
7 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6