Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
04.12. - 11.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
346 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
4.12. - 11.12.2018
7 nocí
7.12. - 16.12.2018
8 nocí
7.12. - 14.12.2018
7 nocí
8.12. - 16.12.2018
7 nocí
Poloha: Pokojné miesto. Na dlhú, mierne svahovú piesočnú pláž Costa Calma, ktorá je oddelená ulicou od apartmánového komplexu, je to len asi 150 metrov. Reštaurácie a bary sú vzdialené len 400 m. Autobusová zastávka je vzdialená asi 600 m. Čas prepravy z letiska je približne 70 až 110 minút.

Vybavenie: Komplex ponúka celkom 88 apartmánov, TV miestnosť, minimarket a umývadlo. Okrem recepcie s WLAN (za poplatok) je v hoteli Morasol Atlantico reštaurácia a bar. Vo vonkajšom priestore sa nachádza bazén a snack bar v bazéne. V bazéne sú k dispozícii lehátka a slnečníky.

Ubytovanie: Apartmány (AAL), cca 38 m2, s oddelenou spálňou, vybavený kuchynský kút, kávovar, chladnička, hriankovač, trezor, TV, telefón, kúpeľňa s vaňou a sprchou, WC, sušič vlasov a balkón alebo terasa. Tiež ako úsporný apartmán (AAZ) s kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo ako apartmány (AAM) s balkónom a výhľadom na more rezervovateľné, vybavenie inak ako AAL. Priestrannejšie apartmány (AAM - predajný kód 2401) v hoteli Morasol Atlantico, cca 44 m2, s pripojením na internet (za poplatok) a výhľadom na more, inak ako AAL. Tiež ako úspory byt (AAZ - predajný kód 2401) bez výhľadu na more. Pravidelné čistenie. Zmena posteľnej bielizne 1x za týždeň a výmena uterákov 2x za týždeň vrátane.

Stravovanie: Bez stravy, raňajky alebo polpenzie. Rozšírené raňajky, bufet alebo výber večera vo večerných hodinách.

Šport/Zábava: 1x za týždeň večer Livemusik.

Proti poplatku: Prostredníctvom miestnych poskytovateľov squash, potápanie a tenis v blízkosti. Surfovanie a vodné lyžovanie na pláži.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR