Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Monte Del Mar & Esquinzo
* * * * *

13.12. - 21.12. Vybrať iný termín
453 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Apartmán Standard (balkón alebo terasa): Zariadený s manželskou posteľou, balkónom alebo terasou, internetom (za poplatok), trezorom (za poplatok), TV so satelitným príjmom. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Štandardná dvojlôžková izba (balkón alebo terasa, čiastočný výhľad na more): S manželskou posteľou, balkónom alebo terasou, internet (za poplatok), trezor (za poplatok), TV so satelitným príjmom. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Štandardné štúdio (balkón alebo terasa): vybavené manželskou posteľou, balkónom alebo terasou, internetom (za poplatok), trezorom (za poplatok), TV so satelitným príjmom. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Izba Superior (balkón alebo terasa): zariadená s manželskou posteľou, balkónom alebo terasou, internetom (za poplatok), trezorom (za poplatok), TV so satelitným príjmom. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Poloha: Hotel Esquinzo a Monte Del Mar je cca. 250 m od pláže Playa de Esquinzo, piesočná pláž.Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.Najbližšie mesto Jandia je vzdialené asi 6 km.Na nákupy sa nachádzajú rôzne obchody a supermarket vzdialený asi 6 km.Najbližšie bary a reštaurácie sú tiež vzdialené asi 6 km.Najbližší nočný klub je tiež vzdialený 6 km.Ďalšie zábavné ponuky, ako napríklad kino, sú v cca. 67 km ďaleko.Od hotela sa môžete dostať k nasledujúcim pamiatkam a zaujímavostiam: Cofete (28 km), Pajara/Ajuy (50 km), Betancuria/Mirador Morro Velosa (64 km), Cotillo/El Toston (105 km) a Parque Natural Dunas De Corralejo (asi 110 km).Požičovňa áut, pozícia taxislužby (asi 700 metrov) a autobusová zastávka (asi 200 metrov od hotela) poskytujú mobilitu v najkrajšom ročnom období.V prípade lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 85 km ďaleko.Letisko (FUE) je cca. 80 km ďaleko.

Vybavenie: Tento 6-podlažný hotel sa skladá z hlavnej budovy a prístavby a skladá sa z celkom 79 izieb.Je vybavená recepciou, trezorom (za poplatok), mini marketom, rôznymi ďalšími obchodmi a parkoviskom (zdarma).Pre telesnú pohodu poskytuje reštaurácia.Zábavný deň sa môže stráviť v hotelovom bare.Prístup k internetu a Wi-Fi môžu využiť hoteli hostia za poplatok.Vonkajší priestor hotela v stredomorskom štýle zahŕňa sladkovodný bazén.Tu si môžete zadarmo požičať dáždniky a lehátka.Hotel má tiež prístup na internet v priestore konferencie.Čistenie izieb je bezplatné.Lekárska služba je za poplatok.

Šport a zábava:
  • V cca. 13 km od hotela, vodné športy sú ponúkané (niektorí miestni dodávatelia)
  • Golfové ihrisko sa nachádza 45 km od hotela
  • požičovňa bicyklov


Polpenzia: raňajky a večere.

Raňajky: raňajky formou bufetu.

Prenocovanie:

Bez jedla.Všeobecné informácie:
  • Jazyky služby: angličtina, nemčina a španielčina
  • Kreditné karty: Euro/MasterCard a Visa
  • Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.


Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
13.12. - 21.12.2019
8 nocí
13.12. - 20.12.2019
7 nocí
15.12. - 22.12.2019
7 nocí
3.1. - 11.1.2020
8 nocí
4.1. - 11.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}